Kapela Jelen nakoukne i do Slunečné

Jako narozeninový dárek se v primáckém seriálu Slunečná objeví kapela Jelen. Obchodní partner Johna Linharta, Košut chce uspořádat narozeninovou párty pro svou snoubenku. Janek proto musí zařídit, aby se na statku objevila kapela a pro oslavenkyni zahrála ty největší pecky.

Na natáčení do ateliérů tak na jedno dopoledne dorazila česká kapela Jelen, která díky Slunečné zažila natáčení v seriálu. „Poprvé jsme se takto objevili před kamerou a byla to pro nás skvělá zkušenost,“ přiznává zpěvák a lídr kapely Jindra Polák. „Bavilo nás to a musíme říct, že nás překvapilo, co všechno natáčení obnáší. Začali jsme obdivovat práci a výdrž herců – i jejich nervy, není to opravdu jednoduchá úloha. My to prožívali poprvé, bylo to pro nás něco nového a měli jsme z toho oči navrch hlavy.“

Písnička, kterou rozjedou na narozeninovém večírku na statku, byla předem vybraná, takže nad tím, co budou hrát, si nemuseli lámat hlavu. „Produkce nás oslovila s tím, že chtějí, abychom zahráli Magdalénu. Je to náš nejznámější song, naše srdcovka, jestli to tak můžu říct. Myslím si, že to krásně zapadlo do atmosféry té oslavy.“ Ani v reálném životě nemá kapela Jelen, která hraje už od roku 2012, s narozeninovými oslavami problém. Když mají čas, přijdou. „Párkrát se nám stalo, že si nás někdo objednal jako narozeninové překvapení pro někoho. Je to příjemné, když se objevíme na oslavně a ten, pro koho je to přichystané, je z toho v šoku. Tedy v tom příjemném. Moc často se to ale nestává, protože máme nabitý diář. Ale když to vyjde, tak jsme strašně rádi,“ prozrazuje Jindra Polák a dodává, že na díl, ve kterém budou vystupovat, se podívají. „Určitě si to nenecháme ujít, to si pište,“ usmívá se zpěvák.

Foto: archiv FTV Prima

You may also like...