Autosalon 48 ve středu na Primě: Historická sonda do Škody Auto, která slaví 125 let

Sledujte Autosalon ve středu 25. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 28. listopadu v 8.25 na Primě nebo ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

Tento týden přiveze Autosalon taktéž mnoho testů, vychytávek a inspirace. Pozor ale, bude to téměř melancholické ohlédnutí za skvosty z produkce značky Škoda Auto. Proč zrovna tentokrát? Odpověď je jednoduchá: Značka Škoda Auto je českým národním stříbrem, tak proč ne? Ale i další důvody se najdou… Takže šlápneme na plyn a jedeme…

A rovnou si sepíšeme plán toho, co nás čeká, jednotlivé body si pak už jen odškrtávejte!

  1. Tento týden zažijete v Autosalonu cestování časem. Aneb jaké to asi je jezdit se Superbem vyrobeným dnes, a jaké s takovým, co brázdil silnice před 85 lety?
  2. Co zvládne v terénu moderní SUV, a pak škodovka, která se narodila na Novém Zélandu a nesla jméno Trekka? Znáte ji vůbec? 
  3. Představíme vám jednu ze škodovek, která se v dobách komunismu vyvážela až do daleké Číny. Mnozí asi tuší, že půjde o Felicii. Vyhodnotíme nejodvážnější auto z Mladé Boleslavi všech dob a pro mnohé bude šokem, že lidový Tudor měl přepínání světel a startování motoru ovládané nohou.

Ano, tušíte správně! Vytáhneme pár kousků z automobilového muzea a budeme vedle sebe stavět auta moderní a ta z minulého století. Důvod? Velké narozeniny. Letos totiž slaví značka Škoda Auto 125. výročí. A přitom to všechno začalo obyčejným kolem. I to si ukážeme a projedeme se na něm.

Velký návrat v čase! Ohlédnutí za 125 lety historie značky Škoda. To bude aktuální pořad Autosalon. A vy se v něm naučíte řadit s meziplynem – tedy pokud víte, co to je. Takový bude další premiérový pořad Autosalon.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...