Kaufland byl hlavním partnerem zápasu legend, hrdinům z Nagana tleskala plná O2 aréna

Už je to 25 let, co čeští hokejisté získali zlato na olympiádě v Naganu. Čtvrt století na českém trhu působí také Kaufland, který je hrdým partnerem Českého hokeje. Obchodní řetězec proto nemohl chybět u toho, když v pátek vyprodaná O2 aréna aplaudovala exhibičnímu utkání mezi českými a slovenskými hokejovými legendami, které se sešly při oslavách slavného triumfu. „Český hokej dlouhodobě podporujeme a podílet se na této akci bylo pro Kaufland samozřejmostí. Oslavili jsme společně 25 let od zlaté medaile v Naganu a našeho působení na českém trhu,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Přestože o výsledek úplně nešlo, Češi v něm vyhráli 6:3.

Očekávaná akce začala už v pátek dopoledne, kdy se v libeňské aréně proháněli mladí hokejisté při kempu Kaufland Školy hokejových talentů. Unikátní projekt, který rozvíjí děti, jejich rodiče, ale především také trenéry a manažery, chce přispět k celkové změně sportovního prostředí v Česku. Součástí byla i přednáška kladenského obránce Jiřího Ticháčka, stříbrného borce z nedávného mistrovství světa juniorů.

Od 16 hodin už se fanoušci seřadili u slavných hráčů zlaté české generace při autogramiádě. Krom cenného podpisu mohli diváci získat i jeden z padesáti puků z limitované edice Kauflandu, které hráči po rozbruslení rozdávali.


Z naganských šampionů se na ledě nakonec představili vedle Jaromíra Jágra také Robert Reichel, Milan Hejduk, Libor Procházka, David Moravec, a Roman Čechmánek. Na střídačce duel v rolích trenérů sledovali jejich parťáci z olympiády Martin Straka, Martin Ručinský, Jaroslav Špaček, Pavel Patera, Josef Beránek a František Kučera.

Úžasnou atmosféru v O2 aréně podporoval moderátor Libor Bouček. Během první přestávky se 5 dětí z facebookové soutěže Kauflandu zúčastnilo soutěže v samostatných nájezdech. Zástupci obchodního řetězce také předali dary kapitánům obou týmů Jágrovi a Višňovskému.

You may also like...