Kaufland nově přijímá stravenky Up Česká republika a Benefit plus

Od pondělí 9. listopadu budou nově všechny prodejny společnosti Kaufland přijímat elektronické stravenky Benefit plus a papírové i elektronické Up Česká republika (původně Le Cheque Déjeuner). Navázáním této spolupráce vychází přední obchodní řetězec vstříc poptávce mezi uživateli stravenek a stravenkových karet a nabízí jim další způsob placení za nákup potravin.

Rozšiřujeme možnost placení pro naše zákazníky, kteří využívají stravenky nebo stravenkové karty. Limit pro jeden nákup s papírovými stravenkami je 10 kusů poukázek nebo hodnota 1600 korun, elektronické stravenky jsou bez limitu.,“ prohlásila Renata Maierl, mluvčí společnosti Kaufland.

Společnost Kaufland doposud přijímala poukázky od Naše stravenka a Ticket Restaurant, a to jak v papírové, tak elektronické podobě. Od 9. listopadu přijímá navíc stravenky Up Česká republika a Benefit plus.

UP Česká republika

Platit eStravenkou lze u běžných, tak i samoobslužných pokladen.
Platit papírovými stravenkami lze pouze u běžných pokladen.

Benefit plus

Platit elektronickou stravenkovou kartou lze na běžných i na samoobslužných pokladnách.

Nakoupit za ně je možné pouze potraviny, naopak na alkohol a nepotravinové zboží je využít nelze. Hotovost se na papírové stravenky nevrací, případné přeplatky má zákazník možnost nechat ve formě daru pro neziskovou organizaci Chance for Children, kterou Kaufland dlouhodobě podporuje.

You may also like...