Klára Vavrušková bude reprezentovat Českou republiku na Miss Universe

Soutěž Česká Miss ESSENS, tedy nejdéle konaná soutěž krásy v Česku, zveřejnila jméno, které se bude v následujících měsících objevovat mezi reprezentantkami na nejprestižnější světové soutěži Miss Universe. Dívkou, která má už podruhé možnost zažít nezapomenutelné chvilky je Klára Vavrušková.

Situace korona viru komplikuje životy lidí po celém světě. Soutěže krásy nejsou výjimkou, a tak se posouvají termíny a vymýšlí alternativy, jak nepřeskočit ročník. „Není pro nás jednoduché naplánovat aktivity ke spokojenosti všech zúčastněných a neporušit vládní nařízení. S ohledem na zdraví nás všech, které je samozřejmě prioritou, jsme se ale úspěšně posunuli až k představení nových finalistek České Miss ESSENS,“ raduje se ředitelka soutěže Veronika Farářová. „Komplikace logicky řeší i světové soutěže a podle posledních informací by se finále Miss Universe mělo uskutečnit koncem dubna či začátkem května,“ prozradila Veronika.

Česká Miss ESSENS se rozhodla na Miss Universe, která je nejsledovanější soutěží, vyslat Kláru Vavruškovou. Ta už jednou ve světě uspěla. V roce 2019 získala nejen tituly Česká Miss Earth a Československá Miss, ale také titul Miss Earth Water na Filipínách, díky kterému se stala třetí nejkrásnější ženou planety. Dá se tedy předpokládat, že nejen díky zkušenostem jde o dobrou volbu. „Když jsem od vedení České Miss ESSENS dostala nabídku na Miss Universe, velmi mě to potěšilo. Dívce se jen tak nepoštěstí jet hned na dvě tak velké světové soutěže. Většinou to bývá jedna a konec. Děkuji moc za tuto příležitost,“ neskrývala radost Klára Vavrušková. V tuto chvíli nelze mluvit o velkých přípravách. Miss Universe si zatím vyžádala fotografie, na kterých má být reprezentantka dané země vyobrazena jako silná, mocná a sebevědomá žena. I tentokrát se focení zhostila Anna Koniaeva a o vizáž se postaral tým z ESSENS Boudoiru, konkrétně vizážistka Karla Skalová. A jak tento úkol tým České Miss ESSENS splnil? Posuďte sami.

Web: www.ceskamiss.cz

Foto: Anna Koniaeva, Česká Miss ESSENS

You may also like...