Komfortní bydlení v Prosek Parku aneb Když se z periférie stane prémiová lokalita

Kvalita lokality je bezesporu jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru bydlení. Luxusní byt na adrese, která je známá špatnou občanskou vybaveností a ještě horší dopravní dostupností, vás neosloví tak jako méně komfortní, leč lépe situované bydlení. Obě skupiny však s přehledem válcují moderní byty v tzv. prémiových lokalitách. Patří k nim i developerský projekt Prosek Park od tuzemského developera Finep.

Byty Praha 9 jsou názorným příkladem zdařilé transformace. Pražský Prosek kdysi platil za okrajovou část metropole a rozhodně v zájemcích o bydlení nebudil takové emoce jako dnes. Během minulé dekády prošel nebývalou proměnou a nyní ho najdete na seznamu nejlepších pražských rezidenčních lokalit.

Půvab a výhody života na Proseku jsou patrné na první pohled – kombinace moderního a přitom dostatečně zeleného prostředí je neodolatelná, občanská vybavenost na vynikající úrovni a spojení s centrem díky nové stanici metra zrovna tak.

Volba rozumu nejen pro rodinu

Najít v metropoli místo, kde se bude líbit i nejmladším členům rodiny, může být oříšek. Odborníci z Finepu naštěstí potřeby rodičů znají a neberou je na lehkou váhu. Prosek Park proto patří mezi developerské projekty Praha, které lze označit jako „family friendly“. Přítomnost více než 8 000 m² zeleně a dvou dětských hřišť s atrakcemi pro nejmenší i sportovišti pro starší děti to jasně potvrzuje.

V blízkosti bytových domů se nachází jesle, mateřská škola, dvě základní školy, gymnázium i střední průmyslová škola. Nechybí pošta, banka, supermarket, lékařská pohotovost ani mnohé další služby, za kterými se nikomu nechce dojíždět dále než pár bloků.

Chcete se o projektu dozvědět více a seznámit se s dalšími výhodami bydlení od developerské společnosti Finep? Veškeré informace a aktuální nabídku bytů najdete na www.finep.cz.

You may also like...