Koncentrace v sáčku – Zelené čaje Pickwick s novou příchutí

Přelom léta a podzimu je náročný. Ať už se vracíme do studoven, kanceláří nebo dílen, po uvolněném létě nám často chybí potřebná energie a soustředění. A s tím může pomoci třeba zelený čaj. Je plný antioxidantů, povzbudí, dokáže zlepšit náladu a hlavně navodí intenzivní soustředění.

Vyzkoušejte Pickwick Green Tea variace s ovocem, který je ideální pro ty, kdo rádi experimentují. V krabičce najdete hned čtyři různé příchutě – zelený čaj ochucený kokosem, brusinkami, jahodami s citrónovou trávou nebo unikátní spojení mango a jasmín. Vybrané příchutě se prodávají také samostatně jako například novinka Pickwick Zelený čaj Mango & Jasmín – kombinace jemné chuti manga a smyslné vůně jasmínu je prostě neodolatelná. Tak je ochutnejte – zelené čaje osvěží na těle i na duši.

Čaj je po vodě druhý nejrozšířenější nápoj na světě, ať už v jakékoliv formě. My Češi preferujeme čaje ovocné, ale ty neobsahují tein (= kofein), takže povzbudit nedokážou. Pro náročnější dny jsou proto ideální pravé čaje z listů čajovníku. A právě zelené čaje jsou pro své benefity stále oblíbenější. Můžete je popíjet po celý den – od snídaně, kdy vás rozehřejí a nastartují, a v průběhu dne vychlazené třeba jako ledový čaj. Zelené čaje jsou skvělé také v různých kombinacích se šťávami a ovocem, a to jak za studena, tak horké.

Namíchejte si například „exotický čaj“:

4 sáčky Pickwick Zelený čaj Mango & Jasmín
200 ml ananasového džusu
1 zralé mango
½ čerstvého ananasu
1 karambola
500ml horké vody
led

Další recepty najdete na www.pickwick.cz.

Bohatá historie čajů Pickwick se datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roce Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj koloniál v městečku Joure v Holandsku, čímž položili základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke viděli své poslání v prodeji výrobků, které „zvyšují požitky každodenního života“.

You may also like...