Oblíbený June G’Vine přichází s novou hruškovou příchutí

Populární ochucený gin June G’Vine přichází na trh s novinkou. Lahodná příchuť hrušky v atraktivní kombinaci kardamomem se skvěle hodí pro každou roční dobu a příležitost. Nejen milovníci ochuceného alkoholu si jistě přijdou na své.

Originální francouzský gin z hroznů G’Vine se těší velké oblibě stejně jako na jeho bázi založené neodolatelné ovocné giny. Doposud jsme měli možnost setkat se s broskvovou příchutí; aktuální hrušková novinka skvěle zapadá do rodiny ginů G’Vine. Dopřejte si tento exkluzivní gin, který pro vás přináší Premier Wines & Spirits, a věřte, že si skvěle pochutnáte.

June G’Vine Royal Pear & Cardamom je jedinečný francouzský ochucený gin, který se skvěle hodí k teplému letnímu vánku. Na první pohled vás zaujme jeho světlá zelenkavá barva. V aroma ucítíte jemnou vůni hrušky, která se výborně snoubí s kořeněnou vůní kardamomu. Nemůže chybět ani typické ginové koření jako jalovec, lékořice, zázvor či skořice, které spolu dohromady vytvářejí nezapomenutelnou symfonii chutí. Díky této kombinaci budete z každého doušku cítit nekonečné léto v duši.

Novinku June G’Vine Royal Pear & Cardamom si skvěle vychutnáte v osvěžujícím drinku June Mule. Naplňte velkou sklenici ledem a promíchejte. Do jedné třetiny sklenice nalijte June G’Vine Royal Pear & Cardamom a dolijte zázvorovým pivem. Můžete přidat dvě kapky pomerančového bitters a dozdobit plátkem limety. V drinku se skvěle spojí sladkost a svěžest ginu a štiplavost zázvoru, a vy si tak naplno užijete svoji chvilku osvěžení.

Novinku G’Vine Royal Pear & Cardamom seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...