Koncert kapely Napořád se bude konat 2. července na Letní scéně Heroldovy sady

Kapela Napořád po uvolnění pandemických restrikcí konečně představí naživo výsledek své několikaměsíční práce – v pátek 2. července od 19.00 zahraje na Letní scéně Heroldovy sady (OPEN AIR), kterou pořádá divadlo Mana. Koncert kapely Napořád je výjimečný nejen tím, že se kapela poprvé oficiálně představí pražským posluchačům. V ceně vstupenky je navíc koncert pro děti v rámci projektu EduRockShow, který se odehraje ten samý den od 17.00 na tomtéž místě. Vstupenka je přenosná, takže ten, kdo si zakoupí lístek na večerní koncert, ho může sdílet se zájemcem o odpolední dětské představení.

Kapela Napořád ve složení exChinaski Ondřej Škoch a Petr Kužvart, zpěvačky Barbora Fialová a Josefína Čermáková, baskytarista Petr Tichý, bubeník David Švandrlík a klávesista Jan Linhart naplno využila koronavirovou pauzu a během této doby dokončila pod vedením britského producenta Clinta Murphyho své debutové album. Na koncertě v Heroldových sadech zazní kromě songů z tohoto alba i další autorské hity nabité čerstvou energií, jako Možná, Shake It nebo singl Miláček (posluchači jej již znají z rádia Impuls).

V hudební sestavě, která se ujme odpoledního edukačního koncertu pro děti z projektu EduRockShow, najdou posluchači některé tváře z kapely Napořád a také mladou zpěvačkou Evou Matějovskou.

Kapacita diváků na oba koncerty je omezena, proto doporučujeme využít předprodejwww.vrsovickedivadlo.cz

Klip k singlu Miláček si můžete pustit ZDE.You may also like...