Koncert plný fantazie zazní o víkendu v Rudolfinu v podání Filmové filharmonie

Ani nová sezona Filmové filharmonie nemůže zůstat bez koncertu FANTASY. O tomto víkendu vystoupí velký symfonický orchestr spolu s pěveckým sborem na pódiu Dvořákovy síně Rudolfina, aby zahráli tu nejlepší hudbu z filmů, ve kterých hraje hlavní roli fantazie. Pro velký zájem bude koncert uveden rovnou třikrát!

I tentokrát se návštěvníci dočkají hudby, která v loňském roce nezazněla. Novinek bude tento rok opravdu hodně – na koncertě zazní epická skladba The Battle z Narnie, dobrodružná Flying with Mother z Jak vycvičit draka nebo nostalgická To the Stars z filmu Dračí srdce. Novinkami koncertního programu FANTASY budou také suita z Nekonečného příběhu a skladby z třetího dílu Harryho Pottera. Z oblíbených titulů zazní melodie z filmů Mumie, Faunův labyrint, Barbar Conan, strhující hudba z kouzelného světa Avatara a ikonická symfonická suita z Pána prstenů.

Atmosféru koncertu tradičně dokreslí účast cosplayerů, se kterými se budou moci návštěvníci potkat a vyfotit ve foyer. První koncert FANTASY v pražském Rudolfinu začne v sobotu od 19:30, druhý následuje v neděli od 15:00 a krásnou filmovou hudbu zakončí koncert v neděli od 19:30. Je to poprvé kdy Filmová filharmonie vystoupí o víkendu hned třikrát. Poslední vstupenky jsou k zakoupení na filmharmonie.cz.

I letos bude sezona velmi atraktivní – po FANTASY následuje koncert 27. dubna GAMES, tedy hudby z počítavých her. V červnu pak Filmová filharmonie uvede koncert hudby od proslulého skladatele Johna Williamse.

Foto: Filmova Filmharmonie

You may also like...