Lenny a Marpo vydávají dramatický akční videoklip EASY plný emocí a vášně

Lenny a Marpo se novou písní Easy milostně zpovídají a vydávají videoklip nabitý emocemi a vášní. Easy je pokračováním předešlého duetu Kruh a Lenny ji vypouští těsně před novým albem Weird & Wonderful. Píseň vznikla pod taktovkou producentů Clinta Murphyho a Marcuse Trana a na albu ji najdeme jako bonusovou píseň, třešničku na dortu. Silný text Easy dokázal bravurně přetvořit v dramatický příběh režisér Ondřej Kudyn, který videoklip točil v úzkém kruhu bez štábu, aby dosáhl co nejautentičtějších hereckých scén.

Dramatická píseň Easy je odpovědí na Kruh, tedy předešlý duet Marpa s Lenny. „Singl původně vznikl na základě beatu, do kterého jsem přidala melodii na piano. Song jsem si chtěla nechat na další album někdy v budoucnu, pak jsme na něm ale začali pracovat společně a zjistili jsme, že máme vlastně chuť opět vytvořit něco nového dohromady,“ říká Lenny.

Scénář byl od počátku v rukou samotných interpretů, kteří režiséra Ondřeje Kudyna oslovili s hotovým návrhem, za což byl rád. „Je super, když má zpěvák nějakou vizi, a pak ji spolu jen dotáhneme do konce. Já se můžu soustředit na konkrétní emoce, které mají spojovat klip s hudbou,“ říká Ondřej. Videoklip se točil na poslední chvíli, ale Lenny si práci velmi pochvaluje a říká, že měli při výběru režiséra šťastnou ruku. „Ondra Kudyn výzvu bez problému zvládnul a myslím, že klip je natočen přesně podle našich představ,“ chválí si spolupráci Lenny. Stejně tak komentuje natáčení i režisér Kudyn, jenž říká, že „spolupráce s Lenny a Otou byla skvělá, tohle natáčení mě hodně bavilo hlavně kvůli tomu, jaký jsou to super lidi. Šli do všeho naplno a byli pokorní, což je super.“ Celé natáčení bylo velmi intimní, a proto se točilo v malém počtu. Kvůli reálným emocím byli na place jen interpreti a režisér. „Nakonec se přidala jen fotografka, abychom měli backstage fotky a Lenny s Otou měli vzpomínky,“ dodává Ondra Kudyn.

Nyní se zpěvačka soustředí na veškeré aktivity týkající se vydání svého druhého alba Weird & Wonderful, které právě vychází a připravuje se na svůj doposud největší koncert 4. prosince v O2 Universu.

Foto: Beáta Máthé

You may also like...