Léto s italským proseccem Serenello

Asi nikdo nebude pochybovat, že prosecco patří k létu stejně jako horké počasí a bazén. A vše se navíc dohromady krásně doplňuje! Neváhejte ochutnat prémiové prosecco Serenello, které vás báječně osvěží a zpestří vám nejeden horký večer.

Prosecco Serenello by během léta nemělo chybět v žádné ledničce. Ať už si budete chtít zpříjemnit volný čas nebo se po horkém dni osvěžit něčím zajímavým, toto prosecco vás rozhodně nezklame. Společnost Premier Wines & Spirits, která se zaměřuje na distribuci pouze těch nejkvalitnějších nápojů, vám přináší tuto specialitku ve stupni jakosti DOC, jenž zaručuje oblast původu a dodržení všech výrobních postupů tak, jak se pro správné prosecco sluší a patří.

Serenello Prosecco DOC je víno slámově žluté barvy, se kterou si pohrávají zelenkavé odstíny. Perlí velmi jemně a tím zaujme širokou škálu vyznavačů tohoto bublinkového osvěžení. Chuť je středně plná a harmonická, výborně se hodí jako aperitiv, ale skvěle doplní stůl i při podávání ryb nebo drůbeže. Ze skleničky na vás zavoní ovoce a květinové tóny. Toto italské šumivé víno je ideálním společníkem pro všechny, kteří mají rádi lehce štiplavou chuť bublinek, jež při správném vychlazení (4–6 °C) přináší delikátní zážitek.

Serenello můžete vychutnávat jak samotné, tak v drinku – určitě vás nezklame kombinace s June likérem, plátkem broskve a ledem. Podávejte ve vysoké sklenici a máte jistotu, že si užijete nápoj, který lichotí nejen oku, ale i chuťovým pohárkům.

Toto prosecco můžete pořídit na webu www.1er.cz za 169 Kč.

You may also like...