Michaela Petřeková se v ZOO utrhne ze řetězu

Každý se s rozchodem vypořádává po svém a Michaela Petřeková coby Markéta si to v žádném případě nenechá líbit. Hned poté, co se vrátí ze služební cesty, ji místo milého přivítání čekají kopačky. Soudce Petr v podání Roberta Urbana jí hned při příjezdu oznámí, že svatba nebude a že musí se odstěhovat.

Místo pusy na přivítanou dostane kopačky. Soudce Kříž už dál nechce skrývat, že se zamiloval do Alex, která je ve skutečnosti Viky, a tak jako čestný chlap postaví Markétu před hotovou věc – rozchod a zrušení svatby. „Nesmírně mě to bavilo a byla jsem z natáčení té scény, kdy se Petr s Markétou rozchází, nadšená. Mohla jsem si hodit vázou a pořádně se odvázat,“ prozrazuje se smíchem Michaela Petřeková, která rozhodně při natáčení nedržela emoce na uzdě. „Bavilo mě to moc, bylo to pro mě zatím nejzábavnější natáčení. Markéta vzteky popadne vázu a hodí jí po Petrovi. V okamžiku, kdy jsme to zkoušeli, jsem měla ruce prázdné, ale jakmile se šlo točit, měla jsem tři pokusy.“ Při prvních dvou se váza rozletěla na kusy, u toho posledního váza hod naštvanou herečkou přežila. „Režisér Jaromír Polišenský mě jen poprosil, ať do toho dám méně razance, aby váza neletěla tak daleko, a hlavně abych nezasáhla Roberta,“ popisuje zákulisí natáčení herečka, která měla vymezený prostor, kam měla s vázou přesně zamířit, aby se nikomu nic nestalo a váza neproletěla dekorací.

Zatímco tato scéna byla pro Petřekovou potěšení, ta další už byla o něco horší. Jako zhrzená žena si to šla vyřídit s Evou Burešovou alias Viky, a jak jinak než ručně. „Přiznám se, že to nebylo příjemné, protože je Eva těhotná, tak jsem z toho byla nervózní. Bála jsem se, abych jí nic neudělala. Kdybych měla uhodit chlapa, tak by mi to tolik nevadilo. Tak jsem jen lehce do ní šťuchla a Eva si to po svém dohrála. A o té facce ani nemluvím, z toho jsem byla na nervy,“ přiznává jednoduše seriálová Markéta, kterou od roztržky odtrhne až Filip Kaňkovský alias Břéťa. „Vtipné bylo to, že Filip mě měl od Evy odtrhnout a odvléct z baru. Před natáčením mi říkal, že má strach mě pořádně chytnout, aby mi náhodou něco neudělal. Tak mě tak opatrně pořád chytal. Takže jsem se tam všichni báli, až na Evu, která byla z náš tří jediná v pohodě,“ směje se teď už herečka.

Foto: FTV Prima

You may also like...