Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023: 8. ročník festivalu zdravého saunování předčil očekávání

Známe King of Herbal – tedy vítěze 8. ročníku Sauna Herbal Cup 2023. Finále Mistrovství světa v relaxačních ceremoniálech a bylinných peelinzích se uskutečnilo i letos v Aquapalace Praha od čtvrtka 23. až do neděle 26. listopadu. Prostory největšího Saunového světa v ČR letos hostili špičkové saunamastery z 12 zemí světa.

Pro rekordní počet návštěvníků bylo k vidění přes 100 saunových herbal rituálů, ve kterých své umění předvedlo 24 špičkových saunerů z celé Evropy.

„Velmi nás těší, že jsme mohli i letos přivítat v našem Saunovém světě zástupce z různých zemí světa a hvězdnou mezinárodní porotu. Rekordní počet návštěvníků a účastníků nás utvrdil, že saunování, herbal a peelingové ceremoniály se těší stále větší oblibě jak u veřejnosti, tak v saunové komunitě profesionálů,“ říká generální ředitelka Aquapalace Praha Vladana Horáková a dodává: „Všichni návštěvníci si užívali především herbal peelingy, z doprovodných programů pak byli nejvyhledávanější šamanské rituály v tee-pee nebo SAKE, TEA & KIMONO CEREMONY.“ 


Mezinárodní porota v sobotním finále Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023 udělila vítězné označení KING OF HERBAL Georgii Kopylov z Belgie.

I tento rok přinesl festival ojedinělý pohled na tradiční i netradiční přístupy a metody v saunování, trendy ze světa bylinných ceremoniálů, prohřívání, i oblíbené metličkování.

You may also like...