Nabité léto Karin Ann. Vystoupí před Imagine Dragons, vyrazí do Austrálie s Yungbludem a vydá nový singl

Dvacetiletá česko-slovenská zpěvačka má začátek léta pěkně nabitý. Hned zkraje června přijala nabídku vystoupit na třech evropských zastávkách americké kapely Imagine Dragons a mezitím si stihne odskočit otevřít pražský koncert britského zpěváka a rappera Yungbluda, který Karin Ann bere s sebou i na červencové australské turné. Aby toho nebylo málo, odehraje festivalové sety i na trenčínském Grape a mnichovském Superbloomu. Ještě předtím však vydává nový singl poison apple.

Karin Ann – poison apple: https://1url.cz/1ru5r

Nová skladba poison apple vznikla ve chvíli, kdy Karin Ann hledala nové přístupy v psaní písniček. „Byla jsem v útlumu a lehce zaseknutá ve stejném textovém konceptu. Hledala jsem cestu, jak z toho ven a inspiraci jsem nakonec našla při prohlížení vlastních kreseb. Uviděla jsem obrázek s otráveným jablkem a věděla jsem, že to je ono. Text odráží moje osobní zkušenosti a duševní stavy v době, kdy jsem ho psala,“ popisuje Karin Ann, která kresbu použila jako obal nového singlu.

Karin Ann zahraje své starší i nové písně z právě vydaného EP side effects of being human na letních koncertech před Imagine Dragons a Yungbludem. „Zahrát si s oběma umělci je pro mě poctou a tak trochu uzavření nějakého kruhu. Když mi bylo čtrnáct zpívala jsem Radioactive od Imagine Dragons na přijímacích zkouškách na pěvecký kurz a o mých sympatiích  k Yungbludovi, jeho tvorbě a komunitě, kterou kolem sebe vybudoval, se všeobecně ví,“ směje se Karin Ann.

Letní koncerty Karin Ann:

01/06/22 – Riga /LV/ support / Imagine Dragons
02/06/22 – Prague /CZ/ support / YUNGBLUD
05/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons
06/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons
20/07/22 – Auckland /NZ/ support / YUNGBLUD
23/07/22 – Brisbane /AUS/ support /YUNGBLUD
24/07/22 – Torrensville /AUS / support /YUNGBLUD
27/07/22 – Sydney /AUS / support /YUNGBLUD
28/07/22 – Melbourne /AUS / support /YUNGBLUD
13/08/22 – Trenčín /SK/ Grape Festival 2022
04/09/22 – Munich /DE/ Superbloom Festival

You may also like...