Namíchejte si skvělé letní drinky

Léto je konečně tady a s ním přicházejí i dlouhé teplé večery. Zpříjemněte si hezké chvíle dobrým pitím a najděte inspiraci na svůj ideální letní drink. Léto je jistě jedno z nejoblíbenějších období v roce. Dny jsou dlouhé, noci teplé, vše se tak nějak zpomalí a my máme čas si více vychutnávat život. Skvělým společníkem pro příjemné večerní chvilky je kvalitní drink, který člověka uvolní a osvěží po horkém dni. Inspirujte se ve výběru od společnosti Premier Wines & Spirits a najděte si své „léto ve sklence“.

Triple Orange Gin Tonic

Gin Mare, Thomas Henry Tonic Water
pomerančová marmeláda
Fee Brothers Orange Bitters
pomeranč, led

Do vysoké sklenice nejprve vložte led. Následně přidejte pomerančovou marmeládu a odměřte panák Ginu Mare. Poté přidejte pár kapek pomerančových bitters a drink dolijte tonikem Thomas Henry. Dobře promíchejte, aby se chutě propojily, a dozdobte plátky pomeranče.

Cava Lemonade

Anna Codorníu
Thomas Henry Pink Grapefruit

V jednoduchosti je krása. Do sklenice na šampaňské nalijte v poměru 1:2 šumivé víno Anna Codorníu a grapefruitový tonik Thomas Henry. Vznikne relativně nevinný, a přitom skvěle osvěžující letní drink. 

Pear Spritz

June Pear, prosecco, plátek hrušky, led

Prosecco je skvělý pomocník při přípravě osvěžujících drinků. A jinak tomu není ani u Pear Spritz. Naplňte sklenici ledem, přidejte panák ochuceného ginového likéru June Pear a dolijte proseccem. A rázem máte jednoduchý drink, který přímo křičí léto.

Orange Splash

Flor de Caña 5 Year Rum (Añejo Clásico)
Fee Brothers Molasses bitters
Fritz-kola pomeranč, pomerančová kůra, led

Připravte si sklenici na long drink a naplňte ji ledem. Přidejte panák pětiletého rumu Flor de Caña a dochuťte pár kapkami melasových bitters. Pak už jen dolijte pomerančovou Fritz-kolou a dozdobte pomerančovou kůrou. A osvěžující letní drink je na světě.

Baron Ginger

Baron Hildprandt Zralá hruška 40%
Thomas Henry Spicy Ginger Beer
zázvor, limeta, led

Tento drink je jako dělaný pro milovníky štiplavého zázvoru. Do větší sklenice vložte led, dva plátky oloupaného zázvoru a plátek limetky. Přidejte panák hruškového Barona Hildprandta a sklenici dolijte zázvorovým pivem Thomas Henry. Tímto drinkem také vyženete z těla kdejakého bacila.

Veškeré tekuté ingredience pro tyto letní receptury naleznete na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...