Nejnavštěvovanější supermarket Albert na pražském Andělu prošel modernizací

Jeden z nejnavštěvovanějších obchodů Albert, který leží na dopravním uzlu, na pražském Andělu a v blízkosti mnoha kancelářských prostor, prošel rekonstrukcí. Supermarket, kterým za jediný týden projde přibližně tolik zákazníků, jako je trvalých obyvatel Mladé Boleslavi, nabízí ještě pohodlnější a rychlejší nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Urychlení nákupu pomáhá nová pokladní zóna s převážně samoobslužnými pokladnami. Nechybí ani Fresh Bar, který nabízí rychlé občerstvení a kávu s sebou. 

Modernizace proběhla podle nejnovějšího konceptu Alberta pro městské supermarkety. Tuto podobu již má například prodejna v Jesenici či na pražském Spořilově. Charakterizuje ji vzdušnost a příjemný design s nízkými regály.„Modernizacetéto velmi využívané prodejny především zpříjemní zákazníkům nákup a urychlí odbavení. Přizpůsobili jsme sortiment, zvýšili jsme počet samoobslužných pokladen a posílili čerstvé potraviny a věříme, že Albert na Andělu bude oblíbenou zastávkou našich zákazníků, ať už na cestě z práce, anebo těch, těch, kteří v místě bydlí a nakupují větší nákup,“ komentuje přestavbu Jiří Mareček, ředitel komunikace.

Hned u vstupu zákazníci najdou úsek s čerstvým ovocem a zeleninou, dále pak obsluhovaný deli pult včetně lahůdek či uzavřené násypníky na pečivo. Snížené regály se suchým sortimentem pak pomáhají zákazníkům se lépe orientovat a celou prodejnu provzdušňují. V rámci modernizace nechyběla ani přestavba sushi stánku, kde se vyrábí sushi přímo na prodejní ploše, či zavedení násypníků s luštěninami, rýží a suchými plody.Zcela nový je také chladící nábytek, který je osazen teplotními čidly.Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu.

Nová pokladní zóna

Prodejna je umístěna v blízkosti metra, kanceláří a škol. Přichází sem proto velké množství zákazníků nakoupit si na svačinu či oběd do kanceláře. Nově proto mohou zákazníci svůj nákup zaplatit na 4 obsluhovaných pokladnách a 18 samoobslužných, z toho 8 přijímá karty i hotovost, ostatní pak pouze karty.

Nový FreshBar

Kromě modernizace prodejní plochy vznikl nový FreshBar v pasáži, mimo prodejnu. Zákazníci zde mohou zakoupit hotová jídla, ale i svačiny do ruky či sladkou tečku po obědě. FreshBar je jiný, než ho zákazníci znají z dalších prodejen. Celý jeho design i nabídka jsou inovované. Produkty byly vytvořené s profesionálními kuchaři. Zákazníci si tak kromě kávy pochutnají například na čočkovém řízku, tartine s grilovanými paprikami, či snídaňové tortille.

Prodejna je pro zákazníky otevřená denně od 6:00 do půlnoci. FreshBar pak zavírá o dvě hodiny dříve.

You may also like...