Novinky letošní barové sezóny představil veletrh Prague Bar Show

V rámci největšího tuzemského veletrhu pro majitele a zaměstnance hotelů, restaurací, barů a kaváren „Prague Bar Show“ se návštěvníkům představily horké novinky letošního roku. A rozhodně se nebudeme nudit a máme se na co těšit.

Milovníci kávy se budou moci nechat přenést do italského Piemontu a unášet se nadšením a vášní tak typickou pro rodinu Vergnano. Užijete si pravé italské espresso případně další osvěžující kávové nápoje pod prémiovou značkou Caffè Vergnano.

Stranou nezůstanou ani fanoušci rumů. Například prémiový dominikánský rum pod značkou Brugal 1888 má připravenou řadu novinek.

V letošním roce prošla velkými změnami i značka legendárních toniků Kinley. Na první dobrou poznáte, že se zásadním způsobem změnil jejich vzhled a pokud je okusíte, poznáte i vylepšenou chuť. Navíc tyto toniky s řadou zajímavých příchutí přímo vybízí k další mixologii a díky své velké chuťové variabilitě se nemusíte omezovat jen na klasickou kombinaci gin+tonic.  Je to ideální pití na letní večery nebo na začátek nočního života.


Jednou z velmi viditelných novinek letošní sezóny je bezesporu Martini Fiero. Nejen, že si vychutnáte skleničku kvalitního vermutu od ikonické italské značky Martini. Nápoj vás okamžitě okouzlí svoji šťavnatou chutí z červených pomerančů a 100% přírodními ingrediencemi. V kombinaci s Tonicem tak vytváří perfektní drink stvořený pro nezapomenutelný okamžik. 

Zkrátka nepřijdou ani ti, co preferují vodku. V rámci tzv. Inked Collection, která vychází z vodky Nemiroff Deluxe si můžete vyzkoušet v samostatném čistém drinku, ale též namíchané v koktejlu s Kinley variacemi.  

Jedná se vodku nejvyšší kvality, vyráběnou na Ukrajině již více než 150 let, která za posledních 15 let získal přes 90 prestižních mezinárodních ocenění.

You may also like...