Novinky od Mattoni – Svěží novinky v plechovkách Esence a Imuno

Obě novinky navazují na velký úspěch plechovek Mattoni Black, Multi a Cedrata, které byly uvedeny na trh v minulém roce. Mattoni znovu využilo tento populární plechovkový formát i pro tyto letošní novinky – zcela novou řadu Mattoni Imuno a řadu Mattoni Esence, která byla dosud k dostání jen v PET balení.

V obou nápojích hraje prim minerální voda Mattoni s vyváženým složením minerálních látek vhodná ke každodennímu pití, doplněná o ovocné chutě. Každá novinka má navíc další přidané benefity – zatímco Mattoni Imuno je obohacena o vitamíny a zinek pro podporu imunity, Mattoni Esence je bez cukru a sladidel. Všechny nové receptury jsou, jak je u Mattoni zvykem, bez konzervantů a umělých barviv.

MATTONI IMUNO přichází ve dvou jedinečných příchutích – šťavnaté mango s osvěžujícím pomerančem a voňavé jablko s exotickým kiwi a ananasem. Má plnou a svěží chuť ovoce podpořenou jemnými bublinkami minerální vody Mattoni. Je obohacena o zinek a vitamíny B6, D3 a B12 nebo A, které přispívají k normální funkci imunitního systému. To vše z ní dělá ideální volbu pro všechny, kteří ocení plné chutě ovoce a benefit přidaných vitamínů.  

Mattoni Imuno garantuje a doporučuje i Společnost pro výživu, která se na vývoji novinky podílela. Vypitím 1 plechovky Mattoni Imuno si denně doplníme 37 % DDD* vitamínů a zinku. 

 „V dnešní hektické době je stále složitější udržet své tělo v takové kondici, aby se člověk cítil zdravý a plný energie. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je podle odborníků dodržování správného pitného režimu. S tím nám může pomoci právě Mattoni Imuno díky své skvělé chuti a přirozeně vyváženému obsahu minerálů, které jsou nyní navíc obohaceny o vitamíny. vysvětluje Eva Straškrábová, manažerka Mattoni. 

MATTONI ESENCE s osvěžující nesladkou chutí ovoce rozšiřuje svou řadu v PET lahvích o nový formát. Nyní je k dostání také v plechovkách, a to hned ve 2 příchutích.  Kromě známého a oblíbeného citronu si nyní spotřebitelé mohou vychutnat také zcela novou a unikátní příchuť jablko a máta.

Mattoni Esence je řada ochucených minerálních vod bez cukru a sladidel. Je výborná k doplnění pitného režimu všech, kterým záleží na zdravém životním stylu i těch, jenž dávají přednost nesladkým, avšak ochuceným nápojům. 

Přináší skvělou a přirozeně ovocnou chuť, jemnou perlivost a složení na čistě přírodní bázi bez cukru, sladidel, barviv i konzervantů, obohacenou o minerální vodu Mattoni s vyváženým obsahem minerálů.

Mattoni Esence je ideální pro ty, kteří chtějí vše – jedinečnou minerální vodu s vyváženým obsahem minerálů i svěží ovocnou chuť, která bude ale zcela bez cukru. Není náhoda, že si Mattoni Esenci oblíbili například i vyznavači tzv. cukrfree životního stylu,” uvádí Eva Straškrábová, manažerka značky Mattoni. 

Nezapomeňte, že plechovky nepatří do směsného odpadu, ale do speciálního kontejneru na kovy! Pokud chcete přispět k efektivnější recyklaci nápojových obalů, připojte se k petici na zavedení zálohového systému na nápojové PET lahve a plechovky na webu www.zalohujme.cz.  

You may also like...