Novou moderátorkou Evropy 2 bude Ivana Fancy

Do hudebního rádia Evropa 2 nově nastupuje zkušená moderátorka a milovnice muziky a tance Ivana Fancy. Uvádět bude víkendovou odpolední show MaXXimum muziky, a to každou sobotu a neděli od 13 do 16 hodin. Posluchači se mohou těšit na tři hodiny skvělé zábavy a hudebního mixu. 

Od ledna bude víkendová odpoledne nově posluchačům Evropě 2 zpříjemňovat vždy usměvavá moderátorka Ivana Fancy. Všem vzkazuje: „Nechci vás nudit. Nechci vám omílat neustále vymyšlený informace o tom, na co přišli američtí vědci. Nechci, abyste se o víkendu těšili jen na večerní party, ale už na odpolední show se mnou. Teď ještě, abyste chtěli i vy. Těším se na vás, lidi!” Ivana Fancy má s moderováním mnoholeté zkušenosti. Více jak sedm let pracuje na Óčko TV, v minulosti působila i na Radio Spin.

Ivana Fancy sama o sobě říká, že bez hudby žít nemůže. Kolem ní se také točí celý její život. V dětství se věnovala závodnímu tanci, v dospívání pak zpěvu v rodinné kapele „Tančím a zpívám všude. Mám vytetovaný slovo “bridge”, protože jsem fanynka těchto částí skladeb,“ prozrazuje moderátorka. Poprvé za mikrofon Evropy 2 usedne Ivana Fancy již tuto sobotu 7. ledna.

Foto: Evropa 2

You may also like...