Ondřej Habr: astrologova neděle 23.2.2020 – Na tenké šňůře

Nedělní nov nastane na odpoledne po půl páté na pátém stupni znamení Ryb. Tématem novoluní v Rybách je naše cítění, vnímání, hlubší přesvědčení, víra, nejen jako taková, ale i v to, čím se zabýváme.

Můžeme tedy vnímat okamžik dnešního novu jako čas, kdy budou končit staré a rodit se nové pohledy na svět a z nich planoucí víra i přesvědčení o uskutečnitelnosti následujících kroků.

Jsme v momentě, ve kterém je vše možné. Dál se bude dít jen to, co si dovedeme představit, co budeme umět připustit. V co budeme věřit. Linka mezi skutečností a možností, mezi vizí a realizací, mezi představou a jejím uskutečněním bude dnes velmi tenká.

A my budeme balancovat na tenké šňůře cesty vpřed přes propast obav. Citlivě se tu bude vnímat každý pohled a úkrok stranou. Však teprve dnes se vše rodí a jistota je ještě v plenkách.

Mars je v konjunkci s jižním uzlem v Kozorohu a málokdy jsme byli v poslední době ve svých rozhodnutích méně jistí. S jižním uzlem je ale v sextilu Slunce v Rybách a tak by nás měla vést intuice a schopnost se nacítit nejen na řešení, ale i na lidi kolem.

Máme tu stále trigon Marse s Uranem v Býku, stále nás vede vize, stále dovedeme, chceme a umíme inspirovat a potřebujeme setkávat s lidmi, které vnímáme jako blízké. Je tu i sextil Slunce – Uran a tak málokterá překážka je dneska hranicí.

Dnešní den nás může přivézt k překvapivým výsledkům. Skoro vše potřebné hraje do karet. Jen umět zpracovat ten Mars, který se víc řídí zvyky, prožitky, minulostí, setrvačností a měl by překonat to, co ho nyní spíš jen virtuálně, nikoli fakticky omezuje.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...