Ondřej Habr: astrologova neděle 5.4.2020 – Vyšší principy

Dnešní dění dozajista poznamená setkání Jupiteru s Plutem nad ránem na 25. stupni Kozoroha. O naši duši budou bojovat vyšší principy. Na jedné straně jupiterská víra, směřování a plány a na druhé straně plutonská síla, vytrvalost a totální nasazení.

Možná bychom mohli aktuální události vidět jako motivace. Co dokážeme vše udělat pro své přesvědčení a kvůli vlastním plánům. Jak se dovedeme zasadit za své vize. Kterak umíme směřovat za tím, co jsme viděli jako skvělé. Co vše pro naplnění jsme schopni podstoupit, podniknout a vymyslet. Zjistí se, jak se dovedeme změnit, co umíme transformovat a obětovat pro to, čeho si ceníme, čeho si vážíme a co je pro nás zkrátka to největší.

Aktuálně probíhající události lze vnímat jako zkoušku vůle ve světě, ve kterém není nic jisté. Nakonec ani sami nevíme, zda uspějeme. Dokonce ani nejsme stoprocentně přesvědčeni o správnosti svého směřování. K tomu nevíme, jestli nakonec příliš nelpíme na výsledcích. Na druhou stranu si ale ani nedovedeme představit, když se opravdu zamyslíme, rozumné alternativy. Snad jen pomůže oddat se vyšším principům a mít čisté úmysly, přimknout se k pravdě a otevřenosti.

Každý z nás si může lehko dosadit jedno dvě témata, jež jsou dlouhodobě pro nás aktuální a v nichž váháme. Neakčnost a prodlužování řešení nás koneckonců dovedla jako jednotlivce a lidstvo až sem, když nás ztížené podmínky nutí řešit to, co jsme nezvládli před týdny nebo měsíci. Současné doba je tak velkou zkouškou vůle. I ti z nás, kteří jsou aktuálně spokojeni, nemají hotovo, jen si užívají nečekaných výhod, které oddalují některá krizová rozhodnutí.

K tomu, aby naše rozhodnutí měla platnost, je skutečně důležité spojit víru v budoucnost a správnost plánů, nápadů, postupů, výroků, provedení změn a uskutečnění řešení se silou a jednoznačností, se kterými budeme dále postupovat. Jistý odstup, který je aktuálně luxusem doby, nám v tom pomáhá.

Luna na začátku znamení Panny podporuje skromnost, v trigonu s Uranem v Býku cílevědomou houževnatost schopnou lámat i skály. A ty se dnes lámat budou. Trigon Venuše v Blížencích se Saturnem ve Vodnáři ukazuje na to, že si půjdeme neochvějně za svým. Nejspíš při tom budeme hledět i kamsi za horizont a tak se řada dnešních událostí zhodnotí teprve časem. Přeji krásný jarní den a jistotu v jednání!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...