Markéta Muzikářová a Radka Pavlovčinová nasadily roušky a vypravily se pomoci do Vestce

Markéta Muzikářová a Radka Pavlovčinová nasadily roušky a vypravily se do Vestce, kde spolu s majiteli kasina Magic Planet Gold Vestec Michalem Lorencem a Mirkem Vajdákem předali respirátory pro místní obec.

Radka Pavlovčinová dodává „Jsem ráda, že můžeme pomoci v této nelehké době, ale musíme věřit, že bude lépe. Hlavně ať to brzo skončí“. Ta s nabídkou zúčastnit se setkání ve Vestci souhlasila, protože ví, že si musíme pomáhat v této nelehké době. „Mám uklizeno snad úplně všechno, hodně věcí jsem vyhodila či věnovala kamarádkám“.

Vzhledem k tomu, že kasino má s obcí přátelské vztahy, mimo jiné i v oblasti kultury a sportu, rozhodli se majitelé kasína Mirek Vajdák a Michal Lorenc překvapit místního starostu respirátory a darovat je obci Vestec. Starosta obce, Tibor Švec uvedl: „zmiňované respirátory rozdělíme mezi obecní policii, hasiče, českou poštu a technické služby, zajišťující běh obce“.

Markéta Muzikářová se nám svěřila, že má k Vestci blízký vztah. „Bydlím v Jesenici a můj starší syn hraje na vesteckém hřišti fotbal. Jsem doma s dětmi, učíme se, hrajeme si, a já věřím, že se brzo vrátím za housle“.

Krásným dámám záda hlídal jejich kolega z umělecké branže, muzikálový zpěvák Radim Flender, který opravdu budil respekt a tak byly dámy i respirátory v bezpečí. Radim Flender na svém facebookém profilu pravidelně pořádá pro své fanoušky koncerty, o které je velký zájem. „Jdu za nimi domů, když oni nemohou za mnou dorazit do divadla“ dodává Radim Flender.

You may also like...