Ondřej Habr: astrologova sobota 28.3.2020 – Býčí šance

Nejzajímavější bude dnes trigon mezi Venuší v Býku a Jupiterem v Kozorohu. Ve tři odpoledne bude doplněné o konjunkci s Lunou a navíc Luna i Venuše budou v zenitu. Jupiter v té době bude v pátém době.

Celou konstelaci můžeme chápat jako výrazný podnět pro nové projekty. Dá se říci, že nám bude pršet štěstí. Takže pokud máme v zásobě nějaký čin, záměr, plán, zkusme ho nasměrovat do tohoto období. Je možné, že výsledky se nedostaví hned, přece jen budeme pracovat pro budoucnost. Na druhou stranu je tu i příležitost pro nepříjemné věci, třeba ty odkládané nebo takové, u kterých si nejsme jisti přijetím.

Saturn se už několik dní nachází na prvním stupni Vodnáře. Zdá se, že realita se už projevuje poněkud jinak než když byl v předchozím znamení, v Kozorohu. Jako hlavní téma naskakuje svoboda, nezávislý pohled, erudice a jejich uplatnění. Zatím je to volání marné, Saturn netvoří žádné rozumné aspekty a tak spíš roste napětí. Ale i naděje. Saturn rovněž volá po autoritě, po autoritách. Nachází se ve Vodnáři a tak by reputace a respekt měly vycházet z reality a schopnosti jí v pozitivním smyslu měnit.

Lilit, Chiron a Uran jsou stále spojeny v aspektech s lunárními uzly a tak našimi životy hýbou síly, jež nemáme tak úplně pod kontrolou. Uran nás vyzývá, abychom se snažili dělat pozitivní změny, k tomu, abychom aktuální krizi využili ke zlepšení našich životů. Podívejme se na to, co skutečně potřebujeme a co v životě nás bude dál rozvíjet. Chiron a Černá Luna nám to dávají sežrat a poukazují na všechno, o čem si nejsme jistí a co nezvládáme. Každou chybu nám pěkně ukáží. Tudíž si uvědomme, že nikdo není neomylný. A nebojme se chyb, bojme se strachu jako takového.

A ještě se vrátím jednou k býčím a kozorožím konstelacím. Hledejme radost, něhu a potěchu v tom, co k nám přichází a užívejme to, co se nám nabízí v rozvíjejícím se jaru.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...