Ondřej Habr: astrologova středa 1.4.2020 – Mars a Saturn v akci

Je tu druhý jarní měsíc! Energie stoupají vzhůru a ani nám nezbývá než se pustit do aktivit. Zkusit něco nového a nebát se. Silným motivem byl včerejší vstup Marse do Vodnáře a jeho konjunkce se Saturnem.

Dvojici Mars – Saturn na prvním stupni Vodnáře můžeme vidět jako začátek nového života. Zažíváme a vnímáme to, že náš svět se mění. Nelze zůstat netečnými, netečnost povzbuzuje nepříjemný hněv.

Konjunkce Marse se Saturnem nám dává sílu. Přicházejí úplně nové energie. Nové požadavky, nová témata. Nové pohledy na staré věci. Nelze nereagovat. Mnoho záležitostí vidíme nyní v novém světle. Vstupuje do nás síla, o kterou se lze opřít.

V případě Marse významně měníme prostředky. S Marsem v minulých týdnech v Kozorohu jsme byli uzavřeni do svých myšlenek, vnitřních procesů a klopotně jsme pracovali na budoucnosti. byla tu ochota spolupracovat a pečovat. Vodnářský Mars říká, že je třeba začít něco smysluplného tvořit, že je nutno myslet na sebe, své plány a vlastní budoucnost. Ta se tvoří nyní. Proto je třeba mluvit, setkávat se (virtuálním setkáním je Vodnář velmi nakloněný). Sdělovat si informace, předávat myšlenky. jedním z témat Vodnáře je i lidská společnost. Mělo by nás tedy zajímat, co se děje a měli bychom se aktivně společenských procesů účastnit.

Dnešní Luna v Raku je tu ale s malou domů. Ukazuje se, že máme v komoře mnohé kostlivce a než se rozběhneme dopředu, je nutno se s nimi vypořádat. Opozice s Plutem a Jupiterem v Kozorohu nám pomáhá velmi přesně identifikovat nejen to, co nám vadí, dává i nástroje, jak problémy řešit. Možná to koncové řešení závisí již jen na našich rozhodnutích. Podklady k nim máme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...