Ondřej Habr: astrologova středa 15.4.2020 – Svět se mění

Konfliktní bude po včerejšku i dnešní den. Koho nestihly vnější nárazy, ten mohl narážet na vnitřní nastavení. A skutečně, náš život můžeme vidět jako v zrcadle: očekávání – realita, ideál – skutečnost. Samozřejmě klidný může být ten, kdo je sám vůči sobě v pravdě. Nikoli ten, kdo to vzdal, pustil, přestal se angažovat a zabalil to, ale ten, kdo vidí, že věci jsou tak jak jsou. A aktuálně jsou takové, jak jsme si je během loňského roku a prvních týdnů roku letošního nastavili. A tím pádem se dá celkem dobře soustředit na to, abychom měnili to, co nás obklopuj a to, čím žijeme.

Dnešek přináší přesný kvadrát Slunce v Beranu s Jupiterem v Kozorohu. Dá se říci, že svět se změnil v posledních několika málo dnech i podle toho, jak jsme se chovali a co si tedy zasluhujeme. Jsme v krizi,tedy na křižovatce. Před námi cesty a my se rozhodujeme pro některou z nich. Nevíme, kam přesně dojdeme a co nás cestou potká. Ale vybrat si musíme aniž bychom mohli nahlédnout osudu do karet, natož do informačních materiálů, které neposkytuje.

Konjunkce Chiron – Merkur v Beranu ukazuje na nejednoznačné a nekoncepční informace a podněty přicházející z vnějšího světa. Situace ještě nedozrály. A nebo spíš, ještě není možné vyhodnotit, o co jde a kam a kudy se půjde. Prostě vše kolem je příliš čerstvé a nehotové. Koneckonců Merkur je i na midpointu (přesně uprostřed) Venuše v Blížencích a Marsu ve Vodnáři. Proto se vyplatí o všem mluvit, informovat. Nečekat a hovořit. Setkávat se a bavit se nejen o přítomnosti, ale i o tom, co bude v nejbližší době. Jinak se věci nepohnou z místa.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...