Ondřej Habr: astrologova středa 19.2.2020 – Slunce vstupuje do znamení Ryb

Ranní Slunce na nás vykoukne už z Ryb. Končí éra Vodnáře, začíná motivace Rybami. Pokaždé, když Slunce prochází posledním znamením zodiaku, nacházíme se na okraji. Pobýváme v jakési čekárně. Zima ještě neskončila a jaro nezačalo. Podněty přicházející zvenčí si dobře probíráme a rozebíráme, zkoumáme a navenek tolik nereagujeme. Letos bude toto období ještě okořeněné retrográdním Merkurem v Rybách, který se se Sluncem v Rybách setká 26/2 na 7. stupni. Čas Ryb je tedy dobou čištění, třídění, hledání těch správných motivů. Pátráme po přesvědčení, sbíráme sílu.

Pro první rybí den dostáváme Lunu v Kozorohu, na tapetě tedy budou ty z věcí, jež považujeme za důležité a nadčasové. Nic nebude jen tak. Možná budeme i víc sami než jsme obvykle zvyklí. Konjunkce Luny a jižního uzlu nám včera večer připomněla co je pro nás zásadní a na čem si trváme a co si nejspíš poneseme s sebou do dalších dnů.

Ve hře bude kvadratura Marsu v Kozorohu a Lilit v Beranu a naše opatrnost či neopatrnost v životě. Také se začne projevovat vyšší citlivost na to, co probíhá, mohou se připomenout podobné minulé záležitosti. V dobrém i v tom druhém. Mars nabíhá do kvadrátu rovněž s Chironem v Beranu.

Večer, kdy se sejde Luna s Jupiterem v Kozorohu může být zajímavý. Nejspíš se dostaví dobré nápady a plány, zorganizujeme si následující dny.

A neměli bychom zapomenout na Slunce, které se bude nacházet v sextilu s Marsem i s Uranem v Býku. Tady se dotkneme některé z podob a forem poznání a můžeme lehce nahlédnout za oponu. Je pravděpodobné, že nás takové poznání uklidní, stejně jsme si to, co uvidíme a to, čemu porozumíme, už dávno mysleli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...