Ondřej Habr: astrologova středa 4.3.2020 – Merkur zpět v Vodnáři

Merkur se vrací do Vodnáře a Venuše je na posledním stupni znamení Berana. Luna v Raku v opozici s Marsem.

Návrat Merkuru do Vodnáře (11/3 se otočí a začne zase postupovat dopředu) znamená návrat k původním myšlenkám a vizím, které jsme zastávali před časem. Nebo jsme už zapomněli? Také se dají očekávat setkání, která byla doteď odložena.

Mohou se projevit pochyby o nastoupené cestě. Situace, do kterých jsme ponořeni, mohou nabírat nový spád. Zajímá nás opět po čase smysl toho co činíme, jako bychom se probudili po delší době, zjišťujeme, co je třeba dělat. Obnovují se zamrzlé vztahy, navracíme se k zamrzlým konfliktům. Nějak nám to nedá …

Venuše na konci Berana má tendence dotahovat, dodělávat. Zasahuje všude tam, kde cítíme nejasné a nestabilní postavení. Určujeme pravidla a dáváme to dobře najevo. Zájem je o to, aby naše okolí porozumělo našim hodnotám. Záleží nám na souladu a porozumění, zasazujeme se všude tam, kde spatřujeme nespravedlnost v jakékoli podobě.

Luna v Raku v opozici s Marsem v Kozorohu bála ponouknou, abychom si v nějaké podobě vyzkoušeli vlastní sílu a odvahu. Nejlépe by samozřejmě bylo, kdyby se nám povedlo rozhodnout se tam, kde dlouho váháme a neřešíme.

Možná dnešní den rozhodne o našich dalších postupech. Všímáme si dobře toho, co se děje a umíme spontánně zareagovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...