Ondřej Habr: astrologovo pondělí 17.2.2020 – Nové věci, staré záležitosti

Pokud bychom se chtěli inspirovat planetami, pokusili bychom se vytvářet, vyvíjet a posilovat něco nového, o co bychom stáli a co bychom rádi viděli, aby rostlo. Mars vstoupil do Kozoroha a tak takový růst dává smysl.

Merkur retrográdní, Mars v Kozorohu.

Na druhou stranu tu máme stacionární (stojící) Merkur v Rybách. Zdá se tedy, že na psychické a vnitřní rovině tolik neporosteme. Možná jsme už došli dost daleko a musíme se zastavit, abychom pobrali vše, čím jsme si prošli. Abychom se v mysli a paměti vrátili kousek zpět a srovnali si své příběhy. Může se stát, že hlava je plná myšlenek a nyní je potřeba vymyslet konkrétní postup. Třeba je hlava plná včel a nyní je prostor si je zkrotit. Možná jsme se v teorii dostali daleko a nyní je doba žít praxi. I tak by se dal vykládat retrográdní pohyb Merkuru znamením Ryb (a od 4.3. i Vodnářem – až na 29. stupeň, kterého dosáhne 10/3). Zkrátka plánů a inspirace co dělat je plno, nyní vyberme a používejme to co dál v životě chceme.

Obecně se samozřejmě doporučuje být střízlivými v jednání, střídmými v nakupování, konkrétními v domluvách. Pokud to půjde, dejme šanci, alternativu. To, na čem záleží a kde půjde třeba i o přesnost, na chvíli vynechme. Dnes bude Merkur na chvíli stát (bude stacionární) a tak se dá čekat, že k nám přijdou nečekané informace, mohou se dít zajímavá setkání a dostaneme se do netradičních situací. Vše by nám mohlo poměrně dost ukázat, o co aktuálně v životě jde.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...