Ondřej Habr: astrologovo pondělí 18.5.2020 – Radosti ze setkávání

Máme tu dva aspekty, které by nás měly zajímat v první části týdne. Venuše v Blížencích couvá a dostává se do kvadratury s Neptunem v Rybách. Je tu tedy něco, co si musíme prověřit. Něco, čemu uvěříme. A nebo také ne. Setkává se tu rozum a víra. Vědomé chování a intuitivní tušené procesy. Přebíráme si to horem a dolem. Chceme už mít jasno.

A druhá záležitost je Merkur v Blížencích s Lilith v Beranu v sextilu. Hledáme tady zkratky, které by umožnily přeskočit to, co nám nejde a nefunguje. Čeho se obáváme. Potřebujeme už někde být a nechce se nám moc řešit cestu. Tak tady je vidět, že nic nelze odbýt. Není možné zkrátit předepsaný postup. Je třeba být trpělivými. A nebo se klidně pustit do rizika s tím, že nebudeme dostatečně připraveni na to, co přijde.

Luna v Beranu dokresluje atmosféru rychlosti, hbitosti. Prověřujeme si, nakolik jsme schopní myslet na sebe a jednat sami za sebe. Zjistí se, že přímá řeč značně zjednodušuje situace a vede k jednoznačnějším výsledkům. Sextil Luny s Merkurem a Venuší v Blížencích přináší rozkoše povídání si, setkávání se, cest a možností hledat originální řešení. Jen opatrně na Lilith, s tou se Luna setká po obědě a z takového setkání se jednomu může zatočit hlava. Znáte to, plány úplně nesedí a výsledky nevycházejí podle plánu. Ale i tak můžeme dostat přesně to, co v danou dobu potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...