Ondřej Habr: astrologovo pondělí 29.6.2020 – Buďme tu pro sebe

I když to někde bouří v přírodě, ta pravá bouřka nás čeká až v úterý. Rozjeté planety jedou jako vlak a neomylně se sejdou a protnou ve styčných bodech. Stejně tak procesy, které vznikly kdysi dávno, jedou jako vlaky na čas a podle jízdního řádu. Zásadní záležitosti nezměníme, jen můžeme přispět k jejich pro nás příznivému průběhu a řešení. Nebo taky všechno pokazit.

Je tu ale velká šance, že leccos zvládneme a ještě dostaneme červený pochvalný puntík. Jindy nedisciplinovaný Mars v beranu je v příznivém sextilu se Saturnem ve Vodnáři. A tak nejsme úzkoprsí a ani egoisté. Střízlivě vyhodnocujeme situace, máme zajímavé postřehy. Více než emoce nás přesvědčí argumenty.

Ve hře je i Slunce v Raku. reprezentuje city a jejich převedení do světa kolem nás. Moc se neprojevuje. Zbývá mu několik stupňů k tomu, aby se sešli s Merkurem, několik stupňů do sextilu s Uranem v Býku, několik stupňů k kvadrátu s Chironem. A tak je ticho. myslíme si všichni své. City a emoce se převalují v neklidném spánku. Ale zítra a ve středu vystoupí na scénu a budou silnými motivy pro změny v životě na následující měsíce.

Co tedy dělat? Zklidnit se, ztišit se, sebrat síly do hrsti a přesvědčení do srdce. Abychom v momentech, kdy budeme stát na jevišti co nejméně chybovali. Také lze odpočívat, uklidit se k vodě, k moři, do hor, Luna ve Vahách chce stabilitu a harmonii, snažme se obojí nabrat. Večer pak může být dramatičtější, neboť Luna v kvadrátu s Jupiterem a Plutem nám nehezky ukáže kolize mezi představami a realitou, selháními a uskutečněními, což bude potřeba umět ustát.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...