Ondřej Habr: astrologovo pondělí 6.4.2020 – Porozumění

Včerejšek nenápadně rozhodl o naší budoucnosti. Něco se vskrytu přelomilo, překlopilo a přelilo. Uvědomili jsme si, co skutečně v životě chceme.

Včerejší přesná konjunkce mezi Jupiterem a Plutem v Kozorohu přinesla rozhodnutí. Nahlédli jsme až na dno duše a porozuměli tomu, co potřebuje. Další dny budeme téma už jen rozvíjet.

Jupiter představuje rozum a Pluto hloubky. Jupiter vládne nebesům a Pluto podzemí. Oba se spojili nikoli proti nám, ale pro naše dobro. Aspekty pro další dny důrazně doporučují upřímnost, čestnost a transparentnost. Vzkazují, že se nemáme bát. V jakékoli situaci. Kdo se bojí, předem prohrál. A kdo najde v sobě aspoň kousek víry, ten má naději na splnění.

Mars se ve Vodnáři přibližuje do kvadrátu s Uranem v Býku. Roste neklid. V řadě životních situací je potřeb zasáhnout a podniknout kroky k tomu, aby to, co se hroutí, bylo stabilizováno. Tam musíme překonat sami sebe a zabojovat. Jinak ztráty mohou být významné.

Trigon Venuše v Blížencích se Saturnem v Kozorohu nás stabilizuje, pomáhá v drobnostech, setkáních a komunikaci.

Abych to shrnul. Realita ve v rozporu s vizemi a představami. A také možnostmi. Je třeba dělat to, co je potřeba. Zabojovat tam, kde cítíme problémy. Vybojovat pár důležitých bitev především se sebou samými. Jasně se přiznat k tomu, co jsme a co děláme. Dostáváme k tomu sílu, protože doba dozrála. A všichni chceme znát pravdu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...