Ondřej Habr: astrologovo úterý 12.5.2020 – Merkur vstupuje do Blíženců

Nebylo objektivně lehké to pondělí. Nakonec bylo potřeba se tu a tam docela jasně a jednoznačně rozhodnout. A zdá se, že skutečně začal čas, ve kterém se budeme přibližovat své podstatě a ideálu života takového, jaký chceme žít.

K dnešku se toho dost mění, Merkur vstupuje do vlastního znamení, do Blíženců.

Život bude lehčí, děje rychlejší, události spontánnější. Budeme raději studovat, cestovat, setkávat se, komunikovat a propojovat. Blíženecký Merkur nás vede k tomu, abychom si uvědomili, čemu v životě věnujeme pozornost. A abychom tak činili bez obav a překážek. Ty bychom nyní měli být schopni rozpoznat a poté, až bude za dva dny v Blížencích retrográdní Venuše, tak i odstraňovat. Skutečně vše, co brání setkávání, vztahům a poznání by mělo uletět pryč! Nic nesmí přečnívat, vadit. Problémy se budeme učit řešit, věnovat jim pozornost, nasměrovat se na ně a hledat ve spolupráci s kauzalitou vhodné řešení. Navrhovat řešení, motivovat tak, aby se problémy staly záležitostí věcnou, tématem logistickým, nikoli osobním postojem. Ten zaručuje jen lpění a taková nehybnost nic nového nepřináší!

Zvlášť vypečený bude večer, kdy se na jedné straně na začátku Vodnáře spojí Luna se Saturnem a na druhém konci trigonu bude na druhém stupni Blíženců Merkur. Půjde probrat opravdu vše. Výpovědi budou niterné a budou mít opravdu velkou hodnotu a silnou platnost.

Je před nám několik dnů, které pohnou světem. V malém samozřejmě. Tedy naším světem. S ambicemi udělat z něj přijatelnější místo k životu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...