Astrologova neděle 23.1.2023 – Proměny

Po novu ve Vodnáři se hodně věcí rozčíslo. Stále tu píšu o změnách, pořád se tu píše o touze a potřebě něco změnit. Jak tolerantní jsme ale ke změnám lidí kolem nás? Jak je dovedeme přijmout a souhlasit s nimi i když se nám nelíbí? Jak jsme tolerantní k projevům zvnějšku zasahujícím do našeho života a dokonce jej měnícím? I to je tématem vodnářské sezóny a skvěle na to ukázal včerejší nov v opozici na Lilith. Jsme tak svobodní ve skutečnosti podle toho jakou svobodu dáme lidem kolem. A nebudeme se přitom bát, že se přitom třeba zesměšníme.

Ale všechny bude spíš zajímat, co se asi bude dít dnes. Čekejme rychlý den se spontánními projevy. Řada z nich nás opravdu překvapí. Bude třeba reagovat na nenadálé nebo nestandardní situace. Případně my sami budeme jejich příčinou. Najdeme totiž Lunu v trigonu s (už po otočce z retrogradity) Marsem.
Slunce pomalu nabíhá do sextilu s Jupiterem a tady dostanou (aspekt bude přesný v úterý) šanci všichni změnaři a novátoři. Ale už dnes zjistíme, že hodně věcí nás nutí vyjet že stávajících kolejí. Minimálně nás leccos zcela drsně štve. Do úterka se tedy dostaví i nápady na to, co konkrétně udělat.

V pondělí se otočí i Uran ze své retrogradity, v níž je už od srpna. Zatím stojí, je stacionární. Chystají se zase změny, tentokrát takové, které možná nečekáme. V oblastech, jež jsou pro nás živé, otevřené a důležité. Takřka půl roku jsme byli konzervativní, uzavření, přijímající, pasivní a nyní vidíme, že to tak nejde. Tento víkend ještě zvažujeme, ale v následujících dnech už zkusíme žít trochu jinak. Bude to mít větší vliv i na náš okolní svět.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...