Ondřej Habr: astrologovo úterý 16.6.2020 – Cesta za jistotou v bouřlivém dni

Dneska by nás měl zaujmout kvinkunx mezi Sluncem a Jupiterem. Jejich znamení jsou Blíženci a Kozoroh. Zjišťuje se, že běžnými způsoby se všude tam, kde máme zájem jít dál, nikam nedostaneme. Stoupá nervozita. Hledáme proto jiné, neobvyklé, neortodoxní cesty. Ale také vymýšlíme nesmysly. Také i trochu tlačíme na pilu. Platí, že vnitřní nejistota produkuje přemíru povrchních vnějších aktivit.

Je tu i den, ve kterém si nemusíme být jisti jistotami a tak bychom se neměli pouštět do ničeho prověřeného. Riskujeme blamáž. Pokud si ale na druhou stranu věříme, je přesně ten správný den pro pokusy a pro dobrodružství.

Luna je dopoledne v Beranu a tak ještě poběžíme setrvačností podle toho, jak se ráno rozjedeme. Bude tu také pár nesrovnalostí (kvadrát Luny s Plutem a Jupiterem v Kozorohu), které si budeme muset vyjasnit. Bez toho to tentokrát dál nepůjde. Odpoledne nás čeká býčí Luna. Kdo by čekal klid, ten bude překvapen. Luna směřuje ke konjunkci s Uranem a tak i my se budeme snažit o to, abychom byli dobří, výrazní, věděli, co chceme … i za cenu trapasů skutečných nebo domnělých. Nejlépe nechat věci koňovi, on je nejlépe doveze do cíle.

Tématem dneška může klidně být stabilizace, ačkoli situace na bojištích všedního dne na ni rozhodně nebude vypadat. Když se zamyslíme, zahledíme, zjistíme nejspíš, že k jisté stabilitě a nepochybné harmonii tak nějak naše dnešní kroky ve skutečnosti směřují. Tak je podpořme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...