Ondřej Habr: astrologovo úterý 28.4.2020 – Pravdivá slova

Tématem dne je kvadratura Merkuru v Býku se Saturnem ve Vodnáři. Luna v Raku bude vše jistit z povzdálí.

Merkur se dostává do neharmonického stavu se Saturnem. Na cestě Býkem se nedá jít dále. Je třeba říci vše, co je na jazyku. Je třeba se vyjádřit. Srovnat skutečnost s představami. Představit plány. Dát na vědomí vše, čím žijeme. Zjišťuje se, že tak jak jsme fungovali, chovali se, mluvili, propojovali se se světem, dál již nemůžeme pokračovat. Možná že procesy, my i svět jako takový potřebujeme dát jednoznačně najevo, že mnoho záležitostí bude jinak. Vyslovit pravdu, zveřejnit představy je v těchto hodinách očišťující. A samozřejmě tak jak se události týkají znamení Býka a Vodnáře, je třeba emoce koncentrovat, nasměrovat. Je nutno propojit duši a skutečnost. Nadzemské s pozemským. To se neobejde bez menších zmatků a nedorozumění. A tak je potřeba si udělat pořádek ve věcech.

Luna v Raku zajistí to, že události nekloužou jen tak po povrchu, ale dotýkají se, oslovují a vyvolávají uložené city a emoce. Možná takové, které dlouho čekaly na svoji příležitost.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...