Ve čtvrtečním Autosalonu na Primě se dozvíte o úsporných autech ze všech úhlů pohledu

Další porce novinek ze světa automobilismu již tento čtvrtek 30. dubna ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 2. května v 8.35 na Primě. Sledujte Autosalon.

Doba je těžká a zdá se, že nějakou chvíli budeme asi všichni šetřit. Proto v Autosalonu dostanete tipy na úsporná auta, co dokážou jezdit s minimálními náklady. Takže rady, které se vyplatí sledovat – a nevykašlat se na ně jen proto, že se budou pálit Čarodějnice, případně slavit, protože počasí je příznivé. Ušetřené kačky se budou hodit, tak sledujte, co pro vás máme.

Seat Arona

V tandemu otestujeme hned dva vozy Seat s motory TGI a pohonem na zemní plyn. Městem i na okreskách proženeme malou Ibizu a SUV Arona. Víte, že jejich motory byly nedávno vyhodnoceny jako víc ekonomické a ekologické než do nebes vychvalovaný pohon elektromobilů? To se dějí věci, co? 

Ekologie a ekonomická stránka věci. Dva taháky, které vám mohou pomoci při rozhodování, jaké vozidlo si pořídit. Protože kačka ke kačce a navíc zelená planeta, to je, oč tu běží. Ale jedeme dál.

Testem kritického Autosalonu projde i malé SUV značky Ford, a sice model EcoSport. Ten má šetřílkovství rovnou v názvu. Nejde sice o žádného mladíka a vůz je šeredný jako noc, ale má jihoamerickou krev a třeba právě to mu v postkoronavirové době může poskytnout cenovou výhodu. A aby těch SUV nebylo málo, přijede i jedno pro movitější a zajištěné diváky. Netušíte, jaké by to mohlo být? Bude vyloženě exkluzivní, vždyť patří do stájí Jaguáru. A byť nebude mít lidovou startovačku, jezdí skvěle a za málo. Takže co utratíte za prvotní náklady, ušetříte na nákladech provozních. Takže zvažte, jestli náhodou nechcete, aby ve vaší garáži řvala šelma.

Podtrženo, shrnuto – bude se skutečně se na co dívat. Takže nezapomeňte ve čtvrtek a v sobotu na svůj oblíbený pořad o autech – Autosalon. Dozvíte se víc, než kdekoliv jinde. Aktuality, srovnávačky, testy. To vše na jednom místě, po zapnutí telky.

Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi, i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...