Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 14.5.2020 – Venušina otočka v Blížencích, změna strategie

Vskutku, poslední doba nám předvádí na nebi významné změny. Merkur a Mars změnily znamení, Venuše sice ne, ale na 22. stupni Blíženců se otočila a bude do 25/6 retrográdní, skončí na 6. stupni Blíženců.

Venuše se tedy otáčí … a dívá se, kdo stojí za ní. I my se symbolicky otáčíme. Hledáme vysvětlení pro řadu událostí, současných nebo do současnosti zasahujících. Hledáme oporu v každodenním životě. Ptáme se po smyslu toho, co děláme. Díváme se, kdo stojí za námi a podporuje nás. Po zbytek května a velkou část června nebudeme tolik postupovat v životě dopředu. Budeme posilovat své postavení, vyjasňovat si postoje. A že se to couvání děje v Blížencích, budou na tapetě vztahy, jednání s lidmi, každodenní procesy tak jak nám fungují či nefungují.

Luna ve Vodnáři v trigonu s Venuší a v konjunkci s Marsem povede k potřebě radikálních kroků. Vlivem retro Venuše je nebudeme směrovat tolik navenek, ale víc do vlastního nitra. Poučili jsme se z minulého, vyhodnotili jsme si situace, porozuměli, pochopili a nyní snáze přijmeme. Je velká šance, že následující měsíc povede ke změnám v životě. Budeme ovšem mít rádi stejné věci, bude nás bavit totéž a v týchž momentech jako předtím budeme nesví. Jen se změní naše postupy, přístupy. Pozmění se naše strategie, s kterou usilujeme o to, abychom byli spokojení a šťastní.

Dnešek bude tak dnem, ve kterém budeme v některých situacích hrát na jistotu. To zejména tam, kde bychom se měli vydat na tenký led. V jiných naopak povolí krunýř zvyku a rozhodneme se jednat zcela odlišně. To se stane tam, kde už vnímáme neudržitelnost stávajících pravidel, která jsme si kdysi dali. Jupiter se zastavil na místě na 28. stupni Kozoroha a tak je prostor vyplněn velkou mírou očekávání. Co bude a kudy se půjde dál? Chceme vědět. A pokud si uvědomíme, že i my jsme aktivní součástí jupiterských plánů, můžeme se pokusit o nové črty v našich osudech. Ale o tom víc až zítra.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...