Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 16.4.2020 – Nepříznivé a příznivé situace

Raději píši o příznivých situacích. I když řada z nich patří mezi nepříjemné. Přesto ukazují cesty, jak se dostat ven z potíží, jak vybřednout z problémů. Možná i toto je jeden ze smyslů našeho účinkování na Zemi, naučit se bojovat s potížemi a nevýhody obracet ve výhody.

Dneska budou k tomu šance. Beraní Slunce se vymaňuje z nepříjemné kvadratury s Jupiterem v Kozorohu. Kvadrát blokoval další cestu, odebíral energii a subjektivně byl těžší a náročnější den. Včera jsme si tak pročistili hlavu a mysl. Úkolem bylo přestat řešit dokola to, co nemůžeme ovlivnit a soustředit se na okruh záležitostí, které jsou v dosahu naší kompetence. Beraní Slunce nemá rádo zbytečné řeči a nesnáší nejisté tlachaly. Pokud něco vadí, odstraňme to. Pokud po něčem toužíme, jděme za tím, nic nám přece nemůže bránit tak účinně jako my sami. Podívejme se tváří v tvář svým neschopnostem. Jenom ony způsobují to, že nesme spokojeni.

Luna v konjunkci s Marsem ve Vodnáři přejí všemu novému. Třeba už přišel čas pokusit se o nové pohledy a nové přístupy, vykašlat se na normy a pravidla, které nic nepřinášejí. Mars se stále drží v trigonu s blíženeckou Venuší a tak umíme naslouchat, chceme spolupracovat, dovedeme se naladit. A ti kolem nás samozřejmě také. Jestli máme pocit, že slov už bylo dost, dejme jim nový směr a nový význam.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...