Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 6.2.2020 – Život jako na talíři

Včerejší dialogy vedly k jasným a někdy a někde překvapivým závěrům. Je jasné, že řada věcí visí ve vzduchu a pokud se neproberou během 14 dnů, bude další řešení postrádat smysl. Tak káže Merkur v Rybách, který se pomalu chystá v dohledné době k otočce. Jak bude zpomalovat, tak se budou řešení méně nabízet a procesy půjdou (i nechtěně) víc do hloubky.

Aktuální Merkur v Rybách nás vede víc k tomu, že jsme se ponořili do sebe a proti svému zvyku jsme méně kontaktní. Nebo nám kontakty nepřinášejí to, co bychom byli očekávali. Dokonce se můžeme cítit uprostřed davů osamělí.

Zvlášť v těchto dnech, kdy je Merkur v sextilu s Uranem. Přesto je to zajímavé období, osud, vesmír a události, které se nám dějí, velmi dobře ukazují každému odpovědi na to, čím se aktuálně zabývá.

Ale neměli bychom zůstat jen u analýzy, kdo nic neudělá, tomu se také nic nestane. Mars ve Střelci nabíhá do polosextilu s Plutem v Kozorohu a pokud o něco stojíme, měli bychom to dát najevo. I když se odezva nedostaví hned. Vše má ale svou cenu a v pravý čas to poznáme. Cca za dva měsíce při konjunkci Marsu s Plutem a Saturnem.

A nakonec něco o Luně. Ta bude v Raku a tak vše, co se bude dít, budeme umět prožívat víc osobně. Konfliktní byl včerejší večer, kdy byla v kvadratuře s Chironem a Lilit a v sextilu s Uranem. Vedlo nás to ke spontánním, nikoli správným činům. Během dne bude Luna v konjunkci s jižním uzlem, budeme tedy dávat přednost naopak konzervativním a promyšleným řešením. Budeme se zabývat rodinnými tématy a pak také tím, že si budeme dávat život a jeho atributy do pořádku. Bylo už na čase.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...