Ondřej Habr: astrologův pátek 24.4.2020 – Malá revoluce

Mottem dneška by mohlo být: Nedělám nic špatně, pokud se nezpronevěřuji vlastním hodnotám. Jestli se mi děje v životě něco nepříjemného, zjistím, jak mám hodnoty nastavené a provedu změnu.

Nemysleme si, že včerejší události býčího novu skončily a už se k nim nebudeme vracet. Naopak, až do setkání (konjunkce) Slunce s Uranem, to bude v neděli, se budou dít věci. Nic nevnímejme tedy jako stálé, události budou v pohybu. Dění se bude přelívat z jedné strany na druhou. Jeden extrém bude střídat druhý. Snad proto, aby si osud ujasnil, jak mu to bude dál vyhovovat. Nedoporučuje se tedy začínat nové věci, leda by to byla revoluce. pro tu jsou dobré podmínky zejména v sobotu, kdy se Luna sejde s Venuší v Blížencích v kvadrátu s Lilit v Beranu.

Možná že nakonec dnešní touha po změnách může být silnější než včera. Luna v Býku bude podporovaná Jupiterem a Plutem. Domnívám se tak, že city a emoce najdou spojence v logice. Že mnohým dojde a zacvakne. Třeba i to, co se rozběhlo okolo Velikonoc.

Možná jsme se v minulých dnech báli vystoupit a neměli odvahu něco udělat. ne že bychom nyní byli hazardéry s vlastním životem. naopak, jsme klidnější a už vidíme, jak bychom chtěli věci mít. V podtextu je naše sebehodnota, „dobrý pocit z nás samých“, sebeúcta. prostě něco chceme a něco ne. jaro je ještě mladé, tak mladé, že i krev tepe prudce a tak není čas na nějaké malé domů nebo dokonce zpátečky. Postupujme tedy vpřed, argumentujme, komunikujme (Venuše v trigonu s Marsem ve vzdušných znameních to stále velmi usnadňují). A vybírejme to, co opravdu potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...