Organizace Kroužky slaví 25. let a začíná se věnovat i vědě

Nikdo nechceme, aby děti trávily hromadu času jen u technologických vymožeností. Organizace Kroužky se proto snaží efektivního využití volného času u dětí. Letos se Kroužková rodina rozrostla o specialistu na vědecké kroužky společnost Věda nás baví! Tímto dárkem Kroužky oslaví 25. výročí fungování.

Kroužky jsou jedním z největších organizátorů zájmových aktivit v České republice a mají je v oblibě děti i rodiče. Vedení organizace Kroužků se snaží, aby se děti nenudily a rozšiřují nabídku o další aktivity. Letos přišla na řadu věda.

Věda nás baví pořádá už 13 let kroužky vědeckých pokusů a příměstské tábory různého zaměření. Jsou to profíci, a tak jako my mají své pobočky napříč Českou republikou. Také pořádají kroužky přímo na školách a fungují velmi podobně. Jejich posláním je podpořit a doplnit klasické vzdělávání hravou a tvůrčí formou,“ říká Jakub Reindl, výkonný ředitel organizace Kroužky.

Čtvrt století radosti pro děti

Kroužky letos slaví 25leté výročí. Již od roku 1999 organizuje skupina Kroužky zájmové aktivity pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR. Nabízí celkem přes 50 druhů kroužků v České republice. Za celou dobu od vzniku této organizace, strávilo svůj volný čas s Kroužky více jak 100 000 dětí.

Díky rozšíření o společnost Věda nás baví to už nejsou dvě firmy, ale jedna s dvojnásobnou chutí bavit děti po škole i o prázdninách. Kroužky rostou a v ČR se stávají jasným favoritem v nabídce dětských volnočasových aktivit.

V roce 2014 rozšířila organizace Kroužky svoji působnost v rámci regionálních poboček po celé ČR a na Slovensku.

Dalším projektem je založení Základní umělecké školy FLOW v roce 2021, kterou úspěšně otevřeli v obchodním centru Spektrum v Čestlicích. Vizí Kroužků je tento koncept rozšířit i do dalších OC v ČR.

You may also like...