Palírna Blatná a Premier Wines & Spirits slaví 30 let od založení limitovanou edicí slivovice Baron Hildprandt

K oslavě výročí 30 let od vzniku společnosti Liqui B (spojení společnosti Premier Wines & Spirits a Zámecké palírny a pivovaru Blatná) byla na trh v roce 2022 uvedena unikátní slivovice z dubového sudu z roku 1992. Máte tak šanci ochutnat některou z pouhých 80 lahví této slivovice, které byly k jubileu uvolněny z osobních zásob mistra destilatéra Václava Šitnera.

Ke 30letému výročí založení společnosti Liqui B se můžete těšit na představení unikátní limitované edice třicetileté slivovice Baron Hildprandt. Její uvedení na trh se zároveň pojí s mezinárodní oslavou slivovice, která připadá na konec října a začátek listopadu.

Na výrobu a zrání Slivovice Baron Hildprandt 1992 dohlížel celou dobu mistr destilatér Václav Šitner. Slivovice zrála 30 let v českých dubových sudech, díky čemuž získala osobitou zlatavou barvu a vyladěnou chuť.

Tohoto jedinečného destilátu bylo nalahvováno pouze 80 kusů a každá lahev je označena svým jedinečným číslem. Limitovanou edici Slivovice Baron Hildprandt 1992 zakoupíte pouze na stránkách www.1er.cz za cenu 4999 Kč. 

Premier Wines & Spirits

Počátky společnosti Premier Wines & Spirits sahají do roku 1992, pod touto značkou spojily společnosti Víno Nejedlý, S&B gastro a Neubauer & syn své aktivity v dubnu 2013. Premier Wines & Spirits se věnuje dovozu a prodeji špičkových vín a destilátů. V portfoliu má vína z vybraných vinařských oblastí z celého světa. Nejširší nabídka vín je z Francie, Itálie a Německa. Společnost ale nabízí také řadu kvalitních destilátů a nealko nápojů. Největší důraz klade na rozumnou cenovou politiku a osobní poradenství při výběru vína. Každému zákazníkovi bez ohledu na množství zakoupeného vína zde poskytnou profesionální konzultaci, a to jak osobně, tak prostřednictvím on-line poradny, kterou zákazníci naleznou na webových stránkách www.1er.cz.

You may also like...