Passerinvest zahájil výstavbu tenisového areálu pro Tenisový klub LTC 1927

Společnost Passerinvest Group, a. s. (dále jen Passerinvest), započala výstavbu nového tenisového areálu pro Tenisový klub LTC 1927 Praha – Michle, který se bude nacházet při ulici Pekárenská v pražské Michli. Jeho součástí bude 8 dvorců s nadstandardní klubovnou včetně zázemí pro hráče a správce. Počítá se také s parkovištěm pro návštěvníky i moderním technickým zázemím pro údržbu. Dokončení výstavby je plánováno na prosinec letošního roku, areál bude veřejnosti otevřen na jaře roku 2024. Vlastníkem a správcem areálu bude Tenisový klub LTC Praha – Michle, z.s.

 Jsme velmi rádi, že se podařilo záměr nového tenisového areálu realizovat. Po 50 letech působení v prostoru nacházejícího se na křižovatce ulic Vyskočilova a Michelská, začínáme novou etapu naší existence klubu. Těšíme se, až na jaře příštího roku uvítáme stávající i nové členy, ale i mládež a ostatní tenisové nadšence z řad veřejnosti v reprezentativním prostředí vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům,“ komentuje Milan Novák, předseda klubu TK LTC Praha – Michle, z.s.

Vizualizace tenisových kurtů

Plocha stávajících tenisových kurtů, která již nevyhovovala svým umístěním dalšímu rozvoji a modernizaci tenisového klubu, bude využita v rámci plánovaného projektu Koncernu Passerinvest, jež nabídne občanskou vybavenost, bydlení i kanceláře.

„Když se naskytla v roce 2015 příležitost odkoupit prostor bývalého parkoviště Michelských pekáren, neváhali jsme učinit Tenisovému klubu LTC nabídku, kterou členská základna s radostí přijala. Je nám tedy potěšením, že můžeme pracovat na společném cíli – vybudovat takové zázemí, které přinese jeho členům, ale i veřejnosti užitek. Vždy upřímně vítáme veškeré možnosti rozšíření sportovních, volnočasových i kulturních aktivit v okolí Brumlovky. Jedná se o výstavbu, která je v souladu s naším dlouhodobým plánem komplexně rozvíjet celou lokalitu, aby nabízela vyváženou nabídku občanské vybavenosti, bydlení, kanceláří a možností volnočasového vyžití. Jen tak je možné vytvářet příjemnou a vyhledávanou městskou čtvrť,“ komentuje Martin Unger, technický ředitel Passerinvest Group, a.s.

You may also like...