Písničkářka JULA vydává své debutové album Úlet

Julie Brožová aka JULA, muzikantka, cestovatelka, herečka, instruktorka jógy smíchu, stvořila své první album s názvem Úlet. Od začátku prosince bude dostupné na všech streamovacích platformách. Devět písní žánrově přechází od folku přes chanson, alternativní spirituální písně až po country. Z každé písničky zní nakažlivá radost z tvorby a ze života. Křtít se bude 8. prosince od 19.00 na release party v Café NONA na Nové scéně Národního divadla.

Všechny písně v albu Úlet jsou reflexí mého pohledu na svět. Skládání a tvorba je pro mě terapie. Vkládám do muziky své naděje nebo vize a touhy, občas zlomené srdéčko, příběhy, které mě potkávají, ale i dobrodružství a magii, kterou ve svém životě tak ráda zažívám. Poslední rok jsem strávila v Latinské Americe. Cestovala jsem, buskovala po ulicích a plážích Mexika, protancovávala džunglí Kostariky, chodila na ceremonie a nechala se vést tím, co mě zrovna volalo. V tomto životním období vznikla i velká část mého alba. A tak věřím, že na posluchače při jeho poslechu dýchne i velká část této atmosféry,“ říká JULA.

Vydání vlastního alba si Julie vysnila už v dětství, kdy začala zpívat a hrát na nejrůznější nástroje. Reálných obrysů začalo v její hlavě nabývat před dvěma lety.  Nejprve vznikla písnička Na stromy s textem Juliina kamaráda básníka a o několik měsíců později následoval cover její oblíbené písničky Racci od Cermaque. Pak už se JULA pustila do autorských písní. A odkud se vzal název alba? JULA odpovídá: „Už při čtvrté složené písničce jsem si začala všímat, že se v mé tvorbě něco jistého opakuje. Ptáci. Volnost. Svoboda. Lítání. Útěk. A značná míra bláznivosti. Proto jsem album pojmenovala Úlet. Najdete v něm kromě jiného i spoustu barev a vesmírných nadějeplných melodií a radosti.“ Julie Brožová se vedle hudby zabývá také vedením ženských kruhů, lekcemi jógy smíchu a seberozvojem.

Tyto aspekty svého života propojuje v rámci začínající firmy Broženy, na jejímž vybudování pracuje se svou sestrou. Jejím cílem bude pomáhat lidem objevovat radost k sobě i k životu.

Písně k poslechu:

https://youtu.be/kAoaQvu_ktI
https://youtu.be/KqGns2I_UT8
https://youtu.be/szjmD77euh0

IG: https://www.instagram.com/__jula_______/

You may also like...