Pivovar Plzeňský Prazdroj – netradiční místo pro vánoční setkání

Najít to správné místo pro konání vánočního večírku je každoroční výzva. Letos vám ji pomohou zdolat v pivovaru Plzeňský Prazdroj. K pronájmu nabízí hned několik historických i moderních prostorů s flexibilní kapacitou, prvotřídními gastronomickými službami, profesionálním servisem, kvalifikovanou obsluhou i potřebným vybavením. Vítaným bonusem jsou doprovodné zážitkové programy v podobě prohlídek pivovarů nebo školy čepování piva.

Přes stovku hostů pojme Návštěvnické centrum pivovaru Plzeňský Prazdroj, které vzniklo rekonstrukcí historické budovy bývalých „chladicích štoků“. Nachází se uprostřed nádvoří pivovaru a skýtá nepřeberné množství možností. Příjemně členité prostory jsou k pronajmutí samostatně nebo jako celek. Přímo v srdci pivovaru je k pronájmu také moderní Pilsner Lighthouse vybavený audiovizuální technologií, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem a dvěma zasedacími místnostmi. V Konferenčním centru Secese je k dispozici 5 reprezentativních sálů, včetně sálu Pilsner Urquell či Červeného sálu s okouzlující vitráží, která na vás dýchne jedinečnou atmosféru. V secesním sále se přijímaly návštěvy a zasedaly valné hromady už v dobách původního Měšťanského pivovaru, od té doby sem zavítala řada významných osobností, včetně T. G. Masaryka, Edvarda Beneše nebo Václava Havla.

Zpestřením vánočního večírku zaručeně bude Škola čepování piva Pilsner Urquell, kde se z vás stanou mistři čepování! Pod vedením zkušeného výčepního si osvojíte zásady tohoto řemesla a vyzkoušíte si, jak pivo Pilsner Urquell načepovat na „hladinku“, „šnyt“ či “mlíko“. A navíc si jako dárek odnesete půllitr Pilsner Urquell!

Více informací a fotografií najdete na https://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor/

You may also like...