Předvánoční tvoření pro děti v OC Šestka aneb Přijde i Mikuláš

Krátké a leckdy chmurné dny vybízejí buď se zachumlat pod peřinu, nebo zajít někam do tepla za zábavou. V Obchodním centru Šestka připravili tvořivé dílničky pro děti s vánoční tematikou. Proběhnou o víkendu 3. až 4. prosince od 11:00 do 17:00. V neděli se dokonce objeví Mikuláš s košíkem plným odměn.

Přelom podzimu a zimy má své kouzlo, obzvlášť když se blíží Vánoce. Ale kvůli brzkému stmívání a mrazivému počasí vyhledáváme spíše aktivity v interiéru. Každý tip na zajímavou akci je proto vítán. Jedním z nich je předvánoční tvoření v OC Šestka.

„Jsme rádi, když můžeme našim zákazníkům zpestřit běžné nakupování, navíc předvánoční období se k tomu přímo nabízí. Pro všechny dětské zákazníky jsme přichystali kreativní dílničky. Budou se nacházet v přízemí před prodejnou Datartu a samozřejmě se zde budou zdobit perníčky, vyrábět barevné řetězy nebo stromečky na špejli,“ láká na akci Lenka Šátková, marketingová manažerka OC Šestka. „A protože v pondělí bude chodit Mikuláš, u nás na Šestce ho přivítáme už v neděli 4. prosince. Společně s andělem a čertem bude procházet pasáží a odměňovat za básničku.“

Předvánoční tvoření se uskuteční v sobotu 3. a v neděli 4. prosince vždy od 11:00 do 17:00. V neděli dorazí také Mikuláš, anděl a čert. A aby toho nebylo pro děti málo, tento víkend rozloží před svou prodejnu menší dílničku také obchod Bon Bon, který nabízí čokoládu a marcipán. Ratolesti si tedy budou moci vyrobit třeba krásnou marcipánovou postavičku. Ať už si vymodelují cokoliv, své výtvory si za odměnu odnesou domů.

Samotnou návštěvu OC Šestka si můžete vylepšit také kulturním zážitkem ve SKY GALLERY ŠESTKA, kde jsou přímo na ochozu nově vystavena díla světově uznávaných německých výtvarníků Martina Edera, Norberta Stefana, Dennise Scholla a Simone Haackové. A při příjezdu k obchodnímu centru zcela jistě nepřehlédnete největší sousoší v ČR jménem Procesí aneb monumentální fantaskní kabaret, jehož autorem je jeden z našich nejslavnějších sochařů, malířů a výtvarníků Richard Štipl.

You may also like...