Příjemné pražské bydlení je pro mladou generaci stále blízko

Žít v metropoli, která má evropské parametry a opravdu se v ní nikdy nebudete nudit. To není jen nějaký sen a nemusíte se vydávat nikam za hranice, protože skvělé zázemí se nabízí i v naší zemi. Praha je místem, kudy kráčela historie a kde se dodnes žije opravdu výborně. Důvody jsou zcela nasnadě, občanská vybavenost je na mimořádné úrovni, přímo až nesrovnatelná s jakýmkoliv dalším českým městem.

Dostatek zábavy, spoustu pracovních příležitostí

Byty na prodej v Praze 3 jsou celoživotní investicí, co jednou skvěle poslouží i vašim dětem. Není snad právě tohle nejlepší start do života, s bytem v osobním vlastnictví? V okolí je vše, co si může jen člověk přát, projekt Na Vackově se nachází ve strategickém místě, kolem něhož brzy vyroste hodně pestrá infrastruktura.

Nemusíte proto chodit do světa, protože ten přijde celý za vámi! Teď už je jen otázka, jak velký byt vám bude vlastně vyhovovat. Plánujete tři děti a budete chtít tedy pětipokojový? Nebo se spokojíte s 2+kk a malou lodžií na pěstování okrasných rostlin a odpolední posezení u kávy? Možností je zde skutečně celá řada, stačí si jen ujasnit priority – a pak jít zcela najisto!

Zeleň, ale také skvělá dostupnost do centra

Městské parky? Těch je Žižkov přímo plný, nemusíte se bát, že snad přijdete o kontakt s přírodou a totéž platí i pro vaše děti. Procházka uprostřed zeleně dodá spoustu sil do dalších pracovních dnů, je důležitou relaxací o víkendech. Židovské pece nebo park Pakurářka, to je skvělá volba nejen pro rodilé Žižkovany!

Nemusíte se ani dlouho zamýšlet kolem financování bydlení, protože zajímavé úrokové sazby jsou i nadále k mání – rozhodně neplatí, že nejlepší doba k nákupu nemovitostí už minula, je tomu přesně naopak…

You may also like...