Procter & Gamble věnoval téměř milion plenek pro předčasně narozené děti

Mezinárodní den předčasně narozených dětí připadá na 17. listopadu.  Společnost Procter & Gamble věnovala téměř 1 milion plenek pro předčasně narozené děti v perinatologických centrech po celé České republice. Partnerem je spolek Nedoklubko, který pomoc doručí.

„Jsme rádi, že naše nejmenší plenky Pampers půjdou přesně tam, kde jsou potřeba, to znamená k předčasně narozeným dětem, které jsou pacienty novorozeneckých klinik po celém České republice. Věříme, že tyto plenky podporují pediatry a sestry v boji za životy a zdraví těchto nejmenších dětí. Pro značku Pampers je to nesmírně důležitá kampaň, která dokonale zapadá do našeho poslání poskytovat zákazníkům produkty, které zlepšují kvalitu života,” říká Małgorzata Mejer, manažerka korporátní komunikace ve společnosti Procter & Gamble ve střední Evropě.

 

Rozdíl mezi klasickou plenkou a plenkou pro předčasně narozené děti je nejen ve velikosti. Plenka pro miminka do dlaně má svá specifika. Například má speciálně vyvinuté okraje, aby citlivou kůži miminek nepoškrábala či jinak neporanila, nebo aby netlačila na hadičky a sondy, které předčasně narozené děti musí mít. Plenky se vyrábí ve třech velikostech. Ta nejmenší velikost je určena už pro děti menší než 800 g. Jsou k dispozici také ve velikostech P2 pro děti s hmotností nižší než 1800 gramů a P1 pro děti s hmotností nižší než 2300 g.

You may also like...