Rozzuřený pes vyděsil Slunečnou

To, že má Týna Popelková pro strach uděláno, dokazuje téměř v každém díle. I dnes stála před její představitelkou Evou Burešovou výzva v podobě zkrocení rozzuřeného psa, kterého si u hospody uvázali Radek Dolejš a jeho žena Zuzana v podání Evy Decastelo.

Natáčení scény, kdy má herečka krotit rozzuřeného psa, se může zdát na první pohled snadné. Obzvláště tehdy, když jsou na to filmoví psi trénovaní od štěněte. Bojový pes Argo je uvázaný před hospodou a začne ohrožovat návštěvníky. Pes sice má svého pána, Radka Dolejše, ten si ale vysedává v hospodě, a tak se Týna nebrání tomu psa uklidnit a turisty vysvobodit. „Natáčení bylo poměrně dost napínavé. Pes byl cvičený a těsně před ostrou klapkou ho jeho majitelka, která stála mimo záběr, rozdráždila a rozštěkala, šel z něj velký strach,“ prozrazuje zákulisí natáčení takové scény Eva Decastelo, která všemu přihlížela, protože její Zuzana si jde pro Radka i psa do hospody. „Eva Burešová k němu měla přijít a uklidňovat ho. Musím říct, že Eva byla dobrá. Já osobně bych žádala o kaskadérku, protože bych se bála. Pes sice poslouchal na pohyb malíčku, ale vypadalo to děsivě a doufám, že stejně děsivě to bude vypadat i na obrazovce.

Eva hraje ve Slunečné pěknou semetriku, což dokázala hned v dalším záběru, kdy bez mrknutí oka začala „štěkat“ zase ona. „Já už jsem přišla k hotovému a místo psa jsem se pustila do Leoše Nohy, který mi hraje manžela. Jsem opravdu příšerná a musím říct, že se docela podivuji nad tím, že se na mě ještě žádný fanoušek Slunečné neosočil s tím, že jsem pěkná megera! Trošku se obávám, že je spousta mužů v domácnostech týraných, protože je mi divné, že se ještě nikdo neozval. A trošku mě to asi i děsí,“ uvažuje herečka.

Po boku Evě Decastelo ve Slunečné stojí nejen Leoš Noha, ale i její vlastní děti Zuzanka a Míša – a ti, když vidí maminku, jak na place jako Zuzana na každého ječí a je nepříjemná, tak se jen smějí. „Baví je to. Jednou mi dokonce děti řekly, že doma bych si tohle na tatínka v životě nedovolila,“ směje se Eva Decastelo, která prý doma poslouchá jako hodinky.

Foto: FTV Prima

You may also like...